REZERVOVANÉ | 3 IZBOVÝ BYT IDEÁLNY PRE RODINU S DVOMI BALKÓNMI, PIVNICOU A VLASTNÝM PARKINGOM

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Slávičia | 65 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 3-izbový byt na Slávičej ulici v Mi

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

220,000 € 3385 €/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

Posledný byt!! NA PREDAJ novostavba, 3-izb.byt, Petrova Ves

Reality Petrova Ves

3 izbový byt | 58 m²

Hľadáte pokojné miesto pre svoje bývanie? Láka vás bývanie v novostavbe? V tom prípade je bývan

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Petrova Ves

83,180 € 1434 €/m²

Predaj veľký byt v centre - vysoké stropy

Reality Martin

3 izbový byt | 110 m²

VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

205,000 € 1864 €/m²

REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-izbový byt s loggiou a výhľadom na centrum

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 66 m²

-REZERVOVANÝ-Byt, ktorý má štýl. A výhľad, ktorý si zamilujete. Tento byt spája nadčasový diza

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

249,990 € 3788 €/m²

FOIT - KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S VEĽKOU TERASOU V OBCI BIELY KOSTOL

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | 63 m²

RK FOIT Vám ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v obci Biely Kostol vzdialenej len 4km od Tr

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

209,500 € 3325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 3-izbový byt s terasou, Kamenná NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Čerešňová ulica | 82.4 m²

Ponúkame na predaj luxusný 3-izbový byt s terasou v novom projekte Kamenná- Rezidencia Kamenná

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

177,493 € 2154 €/m²

MH293- Na predaj 3 izbový byt v Hurbanove!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 61.93 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt s loggiou, ktorý spája mo

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Hurbanovo

80,000 € 1292 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt Terasa, Trieda SNP

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 81 m²

3 izbový byt Košice – Terasa (SNP) s parkovacím miestom zapísaným na liste vlastníctva. Byt po

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,900 € 3209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - byt B3.06 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 102.15 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.06 v prestížnom pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

284,990 € 2790 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový mezonet B3.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 102.73 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.07 v prestížnom pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

284,990 € 2774 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B2.03 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 86.12 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.03 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

259,990 € 3019 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie pri jazere: 3-izbový byt s veľkou terasou a krásnym výhľadom – Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 84 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Senec

243,000 € 2893 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | Čierne blato | 71 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obci Pukanec, ktorý leží v tichom prostred

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

414,000 € 5724 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: Priestranný 3-izbový byt v obklopení zelene – ul. Dr. Clementisa, Skalica

Reality Skalica

3 izbový byt | Dr. Clementisa | 74 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie, ktoré kombinuje komfort, skvelú lokalitu a okamžitú dostupnosť

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

REZERVOVANÉ: Kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Skalice

Reality Skalica

3 izbový byt | Mallého | 64 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí len otočiť kľúčom a bývať? Ponúkame vám exkluzívne na predaj slnečný

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

PRIPRAVUJEME NOVÝ DEVELOPERSKÝ PROJEKT V SKALICI

Reality Skalica

3 izbový byt | 78 m²

Rezidencia VLČIE MAKY! Nadčasová architektúra. Súkromie. Komfort. Predzáhradky a terasy až 50

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII V TICHOM PROSTREDÍ – SKALICA, UL. MALLÉHO

Reality Skalica

3 izbový byt | Mallého | 66 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m², situovaný vo vyhľadávanej a po

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Skalica

118,500 € 1795 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou, Alvinczyho ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.26 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj veľkorysý a mimoriadne svetlý 3-izbový byt po rekonštrukcii, nachá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

267,000 € 3501 €/m²

PREDAJ, 3izb. zariadený byt, novostavba Zelená stráň, Košická Nová Ves

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Ulica Zelená stráň | 69 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový zariadený byt v obľúbenej rezidenčne

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

309,900 € 4491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 3 izbový dizajnový byt na Lidickom námestí, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Lidické nám. | 64.6 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový dizajnový byt v tichej lokalite Furč

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

239,900 € 3714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ Atraktívny 3-izbový byt s lodžiou, Prievidza ul. Roháča – 70 m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | J. Roháča | 70 m²

REZERVOVANÉ Predstavujeme unikátnu príležitosť vlastniť úplne zrekonštruovaný 3-izbový byt na š

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Prievidza

145,000 € 2071 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusné bývanie bez starostí! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s vlastným parkovaním a nábytkom na mieru, Senec, 65,61 m²

Reality Senec

3 izbový byt | 65.61 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbový byt s vlastn

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

231,990 € 3536 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Upresniť hľadanie