Na predaj 3-izbový byt, ktorý má všetko: tehla, 2 balkóny, veľa úložneho priestoru a ticho na ulici Pred poľom v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája pokoj, zeleň a praktickosť? Tento moderný 3-izbový byt po rekon

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2431 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lóggiou, Košice – Železniky, Užhorodská ulica

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | 66.3 m²

TU reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pôvodnom stave na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

203,990 € 3077 €/m²

3 izbový byt - najlepšia lokalita v meste BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Jilemnického | 78.1 m²

KINGS exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Jilemnického ulici, na Fončorde v Banskej Bys

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2753 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s terasou, Trenčín, ul. Saratovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe na Saratovskej ulici v Trenčíne. Nachádza sa na 2.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

240,000 € 3380 €/m²

Luxusný 3-izbový apartmán pod Gerlachom – Rezidencia HAGOVIA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária FOK Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt (Typ D) v no

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

353,256 € 4906 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nivy: 2,5-izbový byt v tehlovom dome s lodžiou a pokojnou orientáciou do vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 66.8 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

‼️ REZERVOVANÉ‼️ PARTIZÁNSKE- 3,5 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ,VEĽKÁ OKRUŽNÁ‼️

Reality Partizánske

3 izbový byt | Veľká Okružná | 75 m²

Center Reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 3,5 izbový byt na predaj v Partizá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

89,990 € 1200 €/m²

REZERVOVANÉ Kompletne zariadený 3 izbový byt s loggiou

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho | 59.27 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj príjemne kompletne zariadený 3 izbový byt po kompletnej r

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2784 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v tehlovej bytovke – Málinec

Reality Málinec

3 izbový byt | Sklárska | 78 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečný a teplý 3-izbový byt s úžitkovou plochou 78 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Málinec

29,990 € 384 €/m²

3 izbový byt v lese - Majdán, H. Orešany

Reality Horné Orešany

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúkam túto jedinečnú nehnuteľnosť na predaj. 3-izbový

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Horné Orešany

144,990 € 2071 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 7/7 | výhľad | Kopanice – Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Gorkého | 70.54 m²

Realitná kancelária BigPLUS ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Prievidza

143,900 € 2040 €/m²

Predaj zariadeného 3 izb. bytu s lódžiou v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajasnkého | 73 m²

Investičný byt s nájomníkom ! Predaj 2 izbového bytu prerobeného priečkou na 3 v Nových Zámkoch

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1671 €/m²

3 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Nových Zámkoch na sídlisku JUH. Podlahová plocha bytu je

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 2145 €/m²

CZ20 - NA PREDAJ 3 izbový priestranný byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 76 m²

Hľadáte priestranné bývanie v čistom a pokojnom prostredí? Tento prerobený 3-izbový byt je prip

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1513 €/m²

Exkluzívne APEX reality novostavba 3i mezonet v Leopoldove 2x parkovanie

Reality Leopoldov

3 izbový byt | Emila Pauloviča | 90 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového mezonetového bytu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Leopoldov

198,500 € 2206 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Využite ponuku a bývajte podľa Vašich predstáv

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II. Byt sa nachádza v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,800 € 4112 €/m²

člen NARKS

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, Kežmarská ulica, Košice - západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované! Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v ob

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

AZ. 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný v širšom centre

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

264,000 € 3220 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-izbového bytu, Martin - Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | 76.37 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Martine - Jahodníkoch. Byt má výmeru 76,37 m2 s dvoma pivnica

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s parkovaním v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | 114 m²

Ponúkame na predaj netradičný veľkometrážny 3-izbový byt priamo v centre Martina s bezproblémov

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Centrum Martina slnečný 3-izbový byt s balkónom a potenciálom

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin, v

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 2318 €/m²

člen NARKS

Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí prísť a bývať bez ďalších investícií? Tento moderný a kvalitne zreko

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 4154 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie