3 izbový byt v historickom centre, Košice - Alžbetina ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 114 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v historickom centre mesta Koši

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4289 €/m²

člen NARKS

NEPREKONATEĹNÁ CENA 3IZB BYTU TOP LOKALITA DARGOVSÝCH HRDINOV

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Adlerova | 68 m²

Predáme veľký 3izb byt s loggiou po staršej čiastočnej rekonštrukcii v PERFEKTNEJ LOKALITE UPR

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,999 € 2779 €/m²

Priestranný podkrovný 3-izbový byt s veľkou terasou s panoramatickým výhľadom, pivnicou a s garážovým miestom v cene - Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 109.88 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť bývania, alebo investície v prestížnej lokalite Belvede

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

393,000 € 3577 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 73,5 m² s loggiou a 2 murovanými pivnicami vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 73.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 73,5 m² vo veľmi obľúbenej a vyh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2517 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Košice – Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | 65.51 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

205,000 € 3129 €/m²

PINK reality – 3-izbový byt po komletnej rekonštrukcii – Šaľa-Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 68 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Šaľa

128,000 € 1882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Nový Ružinov na adre

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4028 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj | 3-izbový byt | Považská Bystrica | 64m² | kompletná rekonštrukcia panoramatickým výhľadom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 64 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný a klim

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

159,990 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj priestranný 3-izbový byt Kresánková ulica - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na predaj svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase, ulica Pokroku (Košice - Západ)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pokroku v obľúbenej mestskej časti Košice – Západ (Ter

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,900 € 3180 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, vlastný vstup, 2x parking, Svinná

Reality Svinná

3 izbový byt | Nezadaná | 68.37 m²

V pokojnej lokalite Svinná, okres Trenčín, vzniká menší bytový dom s celkovým počtom 10 bytovýc

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svinná

152,400 € 2229 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, 2x parking, novostavba Svinná

Reality Svinná

3 izbový byt | Nezadaná | 72.46 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svinná

161,400 € 2227 €/m²

3izbový byt - terasa, predzáhradka, vlastným vstup, 2x parking, Svinná

Reality Svinná

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svinná

142,400 € 2225 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt 65 m² s potenciálom - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Petra Jilemnického | 65 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v Novej Dubnici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

119,900 € 1845 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3. poschodí zo 7 v zrekonštruovanom bytovom dome v Z

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 75 m2, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 75.5 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!!! Kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt v BA – Petržalke s krásnym výhľadom na jazero Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Krásnohorská | 72 m²

REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ !!! Realitná kancelária MMP Home Vám ponúka na predaj kompletne zreko

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

264,500 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT, DRUŽBY, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družby | 59 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

156,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledné voľné nadštandardné byty s terasami v centre Trenčína

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 92.53 m²

Posledné voľné nadštandardné byty s terasami v centre Trenčína 2, 3 a 4-izbové byty | Súkromné

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trenčín

264,711 € 2861 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OS Suchý Dub BD2 na predaj 3 izbový byt č.5 s garážovým státím za 269.200 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 87.63 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

255,200 € 2912 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

REZERVOVANÉ!!! Hľadáte 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

140,000 € 1972 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 67.53 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

224,270 € 3321 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2(3)-izbový byt s balkónom v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 81.9 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2(3)-izbový byt s balkónom v centre Banskej Štiavnice na D

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

276,780 € 3379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie