PREDANÉ!! NA PREDAJ ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj priestranný 3-izbo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

139,900 € 1916 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V NOVOSTAVBE VIVA PARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 111.86 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A6) TOP ponuka, byt v

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2235 €/m²

NA PREDAJ KRÁSNE ZREKONŠTRUOVANÝ MEŠTIANSKY BYT V CENTRE MESTA

Reality Komárno

3 izbový byt | Centrum | 115 m²

HOME CENTER - Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný a krásne zariadený 3 izbový, MEŠTIANS

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

299,000 € 2600 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT s 2 balkónmi – skvelá poloha

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyh

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

120,000 € 1714 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj veľkorozmerný 3 izbový byt s balkónom, K. Nagya

Reality Komárno

3 izbový byt | K.Nagya | 75 m²

Realitná kancelária HOME CENTER exkluzívne Vám ponúka na predaj krásny, prerobený 3-izbový byt

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

150,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ moderné bývanie Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj byty v modernom pro

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 830 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3,5 IZBOVÝ BYT, VII. SÍDLISKO KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj, exkluzívne iba u m

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1689 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 111.5 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

201,648.41 € 1809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 97.1 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavb

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,630.08 € 2210 €/m²

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA KĽÚČ S KRÁSNOU TERASOU, VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 112 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 112 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. TOP ponuka, byt v NOVOSTAV

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2232 €/m²

PREDAJ: 3 IZBOVÝ LUXUSNÝ BYT AJ SO ZARIADENÍM, CENTRUM, UL. LETNÁ

Reality Komárno

3 izbový byt | Letná | 68 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko ponúkam LUXUSNE ZREKONŠ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

185,000 € 2721 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ ZARIADENÝ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

HOME CENTER s.r.o. vám ponúka na predaj krásne prerobený 3-izbový byt na zvýšenom prízemí 7 pos

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

127,900 € 2030 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt blízko centra - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Rákócziho | 70 m²

Erika Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj 3 IZBOVÝ BYT S KOMOROU

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,500 € 1093 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S KRÁSNOU, PRIESTRANNOU TERASOU, NOVOSTAVBA

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A9) TOP ponuka, byt v

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

254,990 €

NA PREDAJ 3 izbový, moderný, dizajnový byt v centre - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Rákócziho | 73 m²

Ponúkame na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa nadštandartne zrekonštruovaný a zariadený 3

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

189,900 € 2601 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 95.91 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

209,100 € 2180 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, Kežmarská ulica, Košice - západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²

Rezervované! Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v ob

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,990 € 3000 €/m²

BOSEN | 3 izbový zariadený byt v projekte Dúbravy, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 67.03 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

320,000 € 4774 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 56 m² po kompletnej rekonštrukcii (2026)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 5179 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt v tehlovom dome pri centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Predáme kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt situovaný v centrálnej zóne mesta v štvorbytovom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,990 € 2133 €/m²

PREDAJ | 3-izbový byt priamo v srdci Trnavy – skvelý potenciál

Reality Trnava

3 izbový byt | 94.98 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt s balkónom, nachá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 2632 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Úplne nový 3-izbový byt s loggiou s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 6812 €/m²

člen NARKS

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie