5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,700 € 5117 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný 3-izbový byt "Modena" s terasou a južným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

591,500 € 6572 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt "Ferrara" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

611,300 € 7152 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Lucca" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

804,900 € 6572 €/m²

člen NARKS

SOM NAJLEPŠÍ .......3 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ......3PKT...PARKING V CENE

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Prízemie, rohový s presklennou terasou. Cena 308000 €NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CES

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

308,000 € 3864 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ- RUŽINOV- Predaj 3,5 izbového bytu s balkónom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 69.8 m²

RealiTana Vám ponúka na PREDAJ priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkóno

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,600 € 4077 €/m²

3izbový byt v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v Myjave TUreality ponúkajú na predaj priestranný 3-

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,990 € 1559 €/m²

Nadštandardný byt 2+2 91,41m2 s terasou - v srdci Kremnice

Reality Kremnica

3 izbový byt | 91.41 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardný 2+2 byt situovaný v historickom centre mesta Kremnica,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kremnica

220,000 € 2407 €/m²

3 izbový byt Štefánikova ul. Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si viete prispôsobiť vlastným snom, alebo bezpečnú investíciu na okamžit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1537 €/m²

TUreality ponúka na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt pod Tatrami parkovacie státie

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je pripravená na okamžitý „check-in“? TUreality ponúka na predaj mo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

209,990 € 3500 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ Jedinečný veľkometrážny byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 120 m²

TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný byt, ktorý spája luxus, moderný dizajn a dokonalú polohu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

299,999 € 2500 €/m²

Krásny 3. izb. byt na ul.Boženy Nemcovej ,Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 3 izbový byt na 4 / 11 posch. na ulici Bož

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

255,000 € 3643 €/m²

AZ. 3 izbový byt 68m2 s lodžiou na Okružnej ul. v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Okru

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

204,900 €

Priestranný 3i (125m²) s balkónom a garážovým státim

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 124.84 m²

125 m² čistého komfortu s panoramatickým výhľadom v srdci Ružinova Hľadáte byt, v ktorom sa neb

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

459,000 € 3677 €/m²

3 izb. byt 78m2, na hranici k.ú. Ružinov, 6/8p., tehlový dom 2012, s výhľadom na panorámu BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 78 m²

Na predaj 3 izb. byt s celkovou výmerou 78m2 vrátane balkóna ( 6 m2). Umiestnený na ideálnom p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

255,000 € 3269 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy! Slnečný 3izb.byt s terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 101.37 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

379,900 € 3748 €/m²

Krásny 3.izbový apartmán na Donovaloch na prenájom - dlhodobo.

Reality Donovaly

3 izbový byt | Záhradište | 86 m²

Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka krásny 3.izbový apartmán na Donovaloch v ča

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Donovaly

380,000 € 12 €/m²

3.izbový byt v pokojnej časti pod golfom na Marhuľovej v Lužiankach

Reality Lužianky

3 izbový byt | Golfová | 100.8 m²

Hľadáte moderné bývanie pre mladú rodinu, v tesnej blízkosti mesta Nitra? V tomto prípade je t

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Lužianky

179,900 € 1785 €/m²

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt s bonusovým priestorom v tichom prostredí

Reality Piešťany

3 izbový byt | 95.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou takmer 96 m², ktorý vznikol spojením klasi

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 06.05.2025
Byty na predaj Piešťany

300,000 € 3127 €/m²

Štýl, vkus a status. Trofejná nehnuteľnosť v srdci Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 159.57 m²

Veľkorysý 3i byt v diele architektov Aloisa Balána a Jiřího Grossmanna, tvorcov bratislavských

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,390,000 € 8711 €/m²

Predaj 3-izbového bytu neďaleko centra mesta, vlakovej stanice!

Reality Šaľa

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1797 €/m²

REZERVOVANÉ!!!!Dostupné bývanie v Pezinku! 3-izbový byt s parkovacím miestom na predaj v Pezinku!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Malacká cesta | 71 m²

Možnosť odpočtu DPH! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám ponúka exkluzívne bývanie v menšom

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Pezinok

229,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Upresniť hľadanie