NOVÝ PROJEKT! 3 IZB. BYTY V RD SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 86.69 m²

- NOVÝ PROJEKT! - - 3 izbové byty v rodinných domoch so záhradou ODPORÚČANIE MAKLÉRA: - byty

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Miloslavov

209,990 € 2422 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S TERASOU A KRÁSNYM VÝHĽADOM NA LES

Reality Stupava

3 izbový byt | Pod Kopcami | 78.24 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt Ceravia v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

196,990 € 2518 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*UŽ STAVIAME* - VÝNIMOČNÝ PROJEKT OBKOLESENÝ PRÍRODOU

Reality Stupava

3 izbový byt | Pod Kopcami | 82 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Stupava

234,990 € 2866 €/m²

* POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V PONUKE *

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Vitajte v projekte Malá Ceva, kde sa stretáva moderný dizajn, funkčné bývanie a pokojné prostre

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

Predaj bytu na začiatku Petržalky - Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ 3i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZIE

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ 3 i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZI

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny 3,5 izbový byt, 110 m2 + balkón, kompletná rekonštrukcia, Námestie sv. Anny, Trenčín / centrum

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny, kompletne zrekonštruovaný 3,5 izbový byt na 1.p./2 v tehl

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trenčín

269,900 € 2410 €/m²

Útulný 3,5 izbový byt, 80 m2, ul. Centrum II., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3,5 izbový byt s celkovou výmerou 80,73 m2 v zrekonštruovanom pan

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

175,000 € 2188 €/m²

Slnečný 3 izbový tehlový byt 92 m2, 2x lodžia + 24 m2 garáž, ul. Jána Zemana, Trenčín / Noviny

Reality Trenčín

3 izbový byt | J. Zemana | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt s celkovou výmerou 92 m2 + 2x lodžia ( celkom 8,81

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,990 € 3261 €/m²

3 izbový byt, 68 m2 + priestranná presklená lodžia, Bazovského ul. Trenčín / Juh II.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bazovského | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 68 m2 situovaný na 2.p./7 v zrekonštruov

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

135,000 € 1985 €/m²

3 izbový tehlový byt, 72 m2 + presklená lodžia a balkón, vlastné kúrenie, ul. Pod Sokolice, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 3 izbový byt s výmerou 72 m2 na ul. Pod Sokolice v Trenčíne. Byt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Trenčín

150,000 € 2083 €/m²

Na predaj 3i novostavba 107 m2 s garážou v bytovom dome Geminim, Trenčín, Saratovská ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj priestrannú novostavbu 3i bytu nachádzajúceho sa v Trenčíne na ulici Sar

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Trenčín

329,000 € 3075 €/m²

Zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt 84 m2 + pivnica 24 m2 + záhrada 76 m2, Drietoma

Reality Drietoma

3 izbový byt | Drietoma | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt so záhradou v obci Drietoma, s veľmi dobrou

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Drietoma

140,000 € 1388 €/m²

3 izbový byt na Ružovej ulici s loggiou, po rekonštrukcii

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružová | 75 m²

Objavte harmóniu bývania v jednej z najobľúbenejších mestských častí Košíc. Ponúkame vám na pre

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

230,000 € 3067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt, 87m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 81.2 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 3-izbový priestranný holobyt B3B4 v B

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

296,634 € 3653 €/m²

3 izbový byt, 91,8m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 79.8 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 3-izbový priestranný holobyt B2B3 v B

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,573 € 3641 €/m²

3. izb. byt, pražský typ, 68 m2, pri OC Astória

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Košťova | 77 m²

Katarína Hirjaková a Myra.Košice Vám ponúkajú na predaj pekný 3. izbový byt pražského typu v b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

229,900 € 2986 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie