3 izbový byt, novostavba, veľká loggia, sídlisko Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 69 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt A2B2 v no

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,928 € 3521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s terasou a balkónom, 90 m2, 2. poschodie, výťah, sídlisko Terasa, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 89.9 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt B3B3 v no

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

291,554 € 3243 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 79.8 m²

MYRA. Košice a Ing. Timošová Silvia Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt B4B3 v no

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

3 izbový byt, 82 m2 + terasa na ideálnom 3 poschodí novostavby

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 88 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt C4B1 v no

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

299,182 € 3400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - 3. izb. byt na najlepšej adrese

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Floriánska | 77 m²

Katarína Hirjaková a Myra. realitné centrum Vám ponúkajú na predaj pekný 3. izbový byt pražskéh

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 2974 €/m²

3 izbový byt + terasa 9m2- NOVOSTAVBA-IPEĽSKÁ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 60.6 m²

MYRA. Košice a Ing. Timošová Silvia Vám ponúka na predaj 3-izbový priestranný holobyt A3B2 v no

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,673 € 4021 €/m²

3i BYT 70m² balkón 5m², garáž + parkovacie miesto, novostavba BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Banka | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2643 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM/65 m2/BALKÓN/PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM / KOM

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,990 € 1815 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou/CENTRUM- STRED/NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 56 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! 190582 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM - ST

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,990 € 1964 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / 64 m2 / čiastočná rekonšt

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1475 €/m²

REZERVOVANÉ/3 izbový byt Bánovce nad Bebravou LOGGIA,PIVNICA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 53 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -čiastočne zariaden

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

78,000 € 1472 €/m²

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2670 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

2510 Vo výbornej lokalite mesta v blízkosti školy a škôlky predáme priestranný 3 izbový byt s ú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, komorou a pivnicou, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²

Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1755 €/m²

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo vyhľadávanej lokalite mesta na ulici SNP predáme priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM-SEVER / POZEMOK 77m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

93,000 € 1632 €/m²

3 IZB BYT 69,29m² + balkón 5 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,900 € 2484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou 67 m2 / 3x BALKÓN/PIVNICA/

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 67 m²

ZNŹENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,900 € 1640 €/m²

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

Na predaj tehlový 3-izbový byt s garážou a záhradkou - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 96 m²

Číslo ponuky : 2565 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

AXIS REAL | Mezonetový 3-izb. byt, Stará Ľubovňa, Popradská ulica

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Popradská | 82.29 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABM

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

194,670 € 2366 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3519 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie