Na predaj 3 izbový byt centrum, Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec, Štvrť M. R. Štefánika / pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1618 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 3-IZB. BYT V RD SO ZÁHRADOU, ZARIADENÝ, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Muškátová | 92 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 3-izbový byt v rodinnom dom, ktorý je súčasťou t

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

299,000 € 3250 €/m²

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3228 €/m²

Na PREDAJ priestranný 3-izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

3 izbový byt | Gorazdova | 83.2 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkame

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ 3i byt len pár minút od OC PROMENADA, Nitra - Chrenová I

Reality Nitra

3 izbový byt | Lomnická | 68 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ novostavba 3i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

3 izbový byt | 74.5 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Reality Nitra

3 izbový byt | Mostná | 74.5 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ novostavba 3 i byt 92m2 v centre Nitry pri PARKU

Reality Nitra

3 izbový byt | 92 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na predaj: 3 iz

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Rezervované Na Predaj, 3-izbový zariadený byt s balkónom, Nitra - Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 62 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ veľkometrážny 3-izbový exkluzívny, zariadený byt v novostavbe s parkovaním, Nitra-centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Priehradná | 99 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 3i bytu 87m2 s dvomi terasami 73m2 a vírivkou v Centre mesta

Reality Nitra

3 izbový byt | 160 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 3-izbový byt v historickej časti mesta Nitra - Župné námestie

Reality Nitra

3 izbový byt | Župné Námestie | 82 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj, 3-izbový byt možnosť prerobiť na 4i, tichá lokalita Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Skýcovská | 69 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

114,900 € 1665 €/m²

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Na PREDAJ novostavba 3i byt so záhradkou v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

3 izbový byt | 68.19 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na Predaj 3 - izbový byt v NOVOSTAVBE - Nitra - Ivanka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V SRDCI MESTA POVAŽSKÁ BYSTRICA S 2 LODŽIAMI

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,000 € 1976 €/m²

3 - izbový tehlový byt v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 56 m²

TUreality Vám ponúka na predaj štýlový, rekonštruovaný 3 - izbový byt na 3. poschodí, v blízkos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,999 € 3929 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Sídlisku Sekčov - ul. Sibírska

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Sekčov – Sibírska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

170,000 € 2361 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie