AXIS REAL | 3-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ulica Pri kríži

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 74 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACT

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3242 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový byt na Hradnom kopci, v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 89.51 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACQ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 3463 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový byt S GARÁŽOU, Podolínec, ulica Družstevná

Reality Podolínec

3 izbový byt | Družstevná | 68 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABO

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Podolínec

169,900 € 2499 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nezariadený 3i byt, LODŽIA, komp. rekonštukcia, Budyšínska

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 70 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ES POPIS BYTU: Re

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

277,000 € 3957 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán v B

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite BA-Petržalka vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Eurovea Tower s 2x parkingom na 24. poschodí - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 118 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Eurovea Tower

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

780,000 € 6610 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.1 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 3907 €/m²

3 izbový byt s krásnymi výhľadmi vo Vienna Gate v BA Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska 8 | 89 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

239,000 € 4193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vienna gate - 3-izb.byt s krásnymi výhľadmi na predaj v BA - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 88.5 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s balkónom, pivnicou a garážou na Lovinského v Bratislave I – VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lovinského 41 | 66 m²

Realitný maklér Michal Hulík, RSc. vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, piv

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4530 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou, Karlova Ves – Dlhé diely, Hlaváčikova ulica

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70.45 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,200 € 3878 €/m²

Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

NA PREDAJ | 3 IZBOVÝ BYT, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Zlatovská | 81 m²

BIZ REALITY ponúka na predaj nový 3 izbový byt v Trenčíne na ulici Zlatovská. Výhodou tohto byt

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

159,900 € 1974 €/m²

NA PREDAJ priestranný 3-izbový byt s výhľadom na Soblahovskej ulici v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 81 m²

BIZ REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj slnečný 3-izbový byt v osobnom vla

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 2099 €/m²

Predaj meštiacky byt historické centrum mesta Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 74.08 m²

Predaj meštiacky byt s vysokými stropmi a výborným investičným potenciálom - historické centru

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

275,000 € 3712 €/m²

Predaj 3izb tehlový byt na Bencúrova ul. s vlastným dvorom s možnosťou na parkovanie, širšie centrum mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 73 m²

3-izbový byt s dušou v tehlovom dome, 73 m² – Bencúrová ulica, Košice (širšie centrum) v blízko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

221,000 € 3027 €/m²

Znížená cena - Na predaj praktický 3 izbový byt v meste Humenné, exkluzívne.

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

Znížená cena!!! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj trojizbový byt na Partizánskej ulici

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Humenné

112,990 € 1686 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt k nasťahovaniu v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 72 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj väčší zrekonštruovaný 3 izbový byt. Byt sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Humenné

118,000 € 1639 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izbového bytu v Medzilaborciach (TOP CENA)

Reality Medzilaborce

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 58 m²

ZACHOVALÝ TEHLOVÝ BYT ČAKÁ NA VÁŠ NÁPAD! MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE 3-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

39,000 € 672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom na sidl. pod Sokolejom v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 73 m²

Mega realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový bys s balkónom na Koš

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Humenné

108,000 € 1479 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA-PREDAJ 3-izbového bytu v HUMENNOM (sídlisko 2A)

Reality Humenné

3 izbový byt | Puškinova | 63 m²

MEGA realitná kancelária ponúka NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT v HUMENNOM na ulici PUŠKINOVA (sídlisko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Humenné

92,500 € 1468 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23041)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie