Rezervované - slnečný 3-izbový byt Vlčince 2

Reality Žilina

3 izbový byt | Berlínska | 83 m²

EXKLUZÍVNE! 3-izbový byt, 83 m² + 2 lodžie (8.5 m²), Vlčince – výhľad na Malú Fatru Ponúkame n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

REZERVOVANÉ- Priestranný 3izb. byt Košice- Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | Berlínska | 80 m²

Hľadáte byt, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu a zároveň príjemné bývanie v poko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

M U R G A Š O V A | Atypický 3-izbový byt s charizmou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 75 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ pekný 3-izbový byt v Záhorskej Vsi | ECLIPSEREAL

Reality Záhorská Ves

3 izbový byt | 65.22 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný 3-izbový byt v Záhorskej Vsi. Byt je situovaný na druhom posch

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Záhorská Ves

93,000 € 1426 €/m²

Predaj 3i byt II balkón II KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2023 II centrum mesta ul. Mišíka

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Prievidza

116,900 € 1745 €/m²

Svetlý 3izb byt po rekonštrukcii s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Pezinok | 3 izby | 60 m² | 8/9 poschodie | lodžia + pivnica Na predaj ponúkame príjemný troji

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Investičný 3-izbový byt s parkovaním | NUPPU Ružinov, odstúpenie družstevného podielu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 66 m²

Investičný 3-izbový byt s parkovaním | NUPPU Ružinov | 66 m² | odstúpenie družstevného podielu

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 2727 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Trenčianska cesta | 68 m²

Predáme 3-izbový byt v Bánovciach n/B o celkovej výmere 68 m2 + balkón a pivnica, na Trenčiansk

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,990 € 1735 €/m²

Predáme zrekonštruovaný 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 68 m²

Predáme 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom, v centre mesta po rekonštrukcii o výmere 68 m2 s veľk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,000 € 2044 €/m²

Predáme 3-izbový byt po rekonštrukcii v Bánovciach n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Hollého | 56 m²

Predáme krásny, slnečný 3-izbový byt v Bánovciach n/Bebravou, o celkovej výmere 56 m2 plus pivn

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

109,990 € 1964 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Trebišov, Berehovská ulica

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²

Bc. Alena Kimlerová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Trebišov

97,900 € 1393 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Košice, Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Jenisejská | 52 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 3846 €/m²

Na predaj 2 - 3i byt v lokalite Košice-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 60 m²

Realitná kancelária ELI REAL Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj skvelú investičnú prílež

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

198,000 € 3300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt - Švábska ulica, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 64 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj zrekonšt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,000 € 2953 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 Izbový byt na ulici Jozefa Krónera na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jozefa Kronera | 125 m²

Ulica J. Krónera (Staré Mesto, BA I.) - 3 izbový byt v novostavbe (kolaudácia 2005) s možnosť

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj, 3 izbový byt Žilina - Bánová, RES group

Reality Žilina

3 izbový byt | Lesná | 99 m²

Ak hľadáte menší rodinný dom, pravdepodobne riešite priestor, parkovanie a súkromie. A presne t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 94 m²

Už sa nemusíte rozhodovať, či je pre vás lepší dom alebo byt. Tento byt má z oboch svetov to po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

178,000 € 1894 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3-izbový byt 108 m² + 30 m² terasa do parku, Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

Bývanie, ktoré si nevyberáte náhodou. Bôrik, Žilina. Sú byty, ktoré si pozriete. A potom sú by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt, Žilina - Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Bajzova 21 | 70 m²

Máte chuť vytvoriť si domov presne podľa seba? Tento byt je tu práve pre vás! 🔑 Čo vás tu čaká

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 2357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 99 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

188,000 € 1899 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 100 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

190,000 € 1900 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena - Na predaj 3-izbový byt v Rožňave, sídl. JUH

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 67.22 m²

Jozef Junger – Realitný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt bez balk

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Rožňava

89,500 € 1331 €/m²

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU ZA VÝBORNÚ CENU

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2,5 izbového bytu vo výbornej lokalite Nového mesta. Ak hľadá

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

242,990 € 3797 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie