Luxusný 2 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 59.61 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,921 € 3891 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.14 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

198,336 € 4036 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 60.04 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

226,370 € 3770 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,610 € 3999 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 2-izbový podkrovný byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.84 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

221,759.16 € 4449 €/m²

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 2-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

250,901.55 € 5028 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 2-izbový byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

2-izbový byt GARDEN - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (301)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 62.33 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

239,900 € 3608 €/m²

2i chyžka s loggiou v novostavbe

Reality Michalovce

2 izbový byt | Zvončeková | 52.9 m²

Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byt

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Michalovce

109,990 € 2079 €/m²

2 izbový byt - Lúčna stráň - Jánovce 2. Etapa

Reality Jánovce

2 izbový byt | Nezadaná | 57.62 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt, nachádzajúci sa v obci Jánovce, okres Galanta. Úžitk

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Jánovce

129,900 € 2254 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

Dizajnový 2-izbový byt s dvoma loggiami v centre Trenčína

Reality Trenčín

2 izbový byt | I. Olbrachta | 95 m²

Dizajnový 2-izbový byt s dvoma loggiami v centre Trenčína. Miesto, kde kvalita bývania nie je l

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

237,025 € 2495 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

MODEX RESIDENCE - 2 IZBOVÝ BYT V RÁTANE GARÁŽOVÉHO PARKOVACIEHO MIESTA

Reality Žilina

2 izbový byt | Revolučná | 45 m²

PREDAJ DVOJIZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 45,00 M2 + BALKÓN (12,00 M2). Typ: Predaj Druh: 2 izbový b

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

248,624 € 5383 €/m²

Reality Žilina

2 izbový byt | Revolučná | 39 m²

PREDAJ DVOJIZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 39,00 M2 + BALKÓN (3,00 M2). Typ: Predaj Druh: 2 izbový byt

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

204,749 € 5344 €/m²

Bytový dom Formula, Trenčín 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 57.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe na ulici Soblahovská v Trenčíne. Bytový dom bo

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Trenčín

183,939 € 3199 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 60.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE na ulici Vysokoškolákov v Žiline.

Publikované: 20.06.2022 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Žilina

211,900 € 3514 €/m²

Polyfunkčný bytový dom OLBRACHTOVA 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | I. Olbrachta | 94.81 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v novostavbe s celkovou výmerou 94,81 m2. Byt je sa nachádz

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Trenčín

246,000 € 2595 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Moruše s parkovaním a pivnicou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

Ponúkame na predaj nový, kompletne zariadený 2-izb. byt v novostavbe v projekte MORUŠE, ul. Ivá

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 4500 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Klasove

Reality Klasov

2 izbový byt | Hlavná | 50.69 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt o výmere 54,69 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Klasov

124,760 € 2461 €/m²

REZERVOVANÉ PINK reality PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE GALANTY

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 54 m²

149 000eur !!!! PREDVIANOČNÁ ZĽAVA Spoločnosť PINK reality vám s vyhradeným súhlasom majiteľa

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Galanta

149,000 € 2759 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23107)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie