NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

2 izbový byt | Dobrianskeho | 55 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt na Sídlisku I. v Snine – ul. Dobrianského Ponúkam

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

66,000 € 1200 €/m²

Na predaj príjemný 2 izbový byt, Snina (N044-112-MABA)

Reality Snina

2 izbový byt | 56 m²

N044-112-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Dohoda na cene možná! Na predaj 2-izbový byt,

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

68,000 € 1214 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Snina (N001-112-ANMA)

Reality Snina

2 izbový byt | 67 m²

N001-112-ANMA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Info o cene na vyžiadanie v RK! Na predaj 2-iz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

1 € 0 €/m²

Bez maklérov predám Zrekonštruovaný byt v lokalite Snina ID 105878

Reality Snina

2 izbový byt | Kukučínova | 47 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

79,000 € 1681 €/m²

2 izbový byt na ulici Janka Kráľa v Snine, na predaj

Reality Snina

2 izbový byt | J. Kráľa | 67 m²

PONUKA, KTORÁ SA NEODMIETA Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj priest

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

76,000 € 1134 €/m²

Veľkometrážny 2-izbový byt s balkónom v tehlovom dome – ideálny na modernú rekonštrukciu.

Reality Snina

2 izbový byt | Študentská | 64 m²

Ak hľadáte byt, ktorý si viete pretvoriť presne podľa svojich predstáv a zároveň rozumne invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

49,000 € 766 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový byt na Palárikovej ulici v SV

Reality Snina

2 izbový byt | Palárikova | 61 m²

MEGA Realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

59,000 € 967 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj - zrekonštruovaný 2-izbový byt Snina

Reality Snina

2 izbový byt | Palárikova | 65.39 m²

Mega realitná kancelária Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt v tichej lokalite v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

72,990 € 1116 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2-iz byt (72 m²) s potenciálom na 3 iz.

Reality Snina

2 izbový byt | Komenského | 72 m²

V Snine, na sídlisku Komeského ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 72 m², nach

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

72,900 € 1013 €/m²

2-izbový byt

Reality Snina

2 izbový byt | Komenského | 50 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 2. poschodí panelového domu s výťa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

80,000 € 1600 €/m²

Na predaj prerobený 2-izbový byt

Reality Snina

2 izbový byt | Čsl. armády | 52 m²

Ponúkam na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Snina

50,000 € 962 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie