Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 3952 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý, zariadený dvojizbový byt s garážovým státím v meste Šamorín na predaj !

Reality Šamorín

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šamorín

196,000 € 3769 €/m²

3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Kasárenská | 72 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný pôvodne 2 izbový byt prerobený na 3 izb

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

159,000 € 2208 €/m²

PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT ul. Školská

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 52 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa v meste Šamorín na ulici Školská, ktorý p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

140,000 € 2692 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Dizajnový 2-izbový byt s veľkorysou strešnou terasou v historickom centre Šamorína

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má charakter, štýl a niečo navyše? Tento výnimočný 2-izbový byt v srdci

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

219,505 € 3181 €/m²

2 IZBOVÉ BYTY V NOVOSTAVBE PRI BRATISLAVE

Reality Šamorín

2 izbový byt | Nezadaná | 49 m²

Carla Real Solutions vám ponúka 2-izbové byty v NOVOSTAVBE pri Bratislave, priamo od DEVELOPE

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Šamorín

114,000 € 2327 €/m²

Velkometrážny 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Bratislavská | 60 m²

RK Samaria Real Vám ponúka velkometrážny ,kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v Šamoríne, ul. Br

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2583 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Šamorín

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - Veľký dvojizbový byt s dvoma loggiami, vlastným kúrením a vlastným parkovacím miestom

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj: - dvojizbový byt s dvoma loggiami nachádzajúci sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,000 € 2282 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v meste Šamorín, Školská ul., 12min od BA

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 66 m²

Hľadáte komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy alebo investičnú príležitosť? P

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

168,000 € 2545 €/m²

MODON | Domov pre Vaše začiatky aj plány do budúcnosti - 2-izbový byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

2 izbový byt | Gazdovský Rad | 89.15 m²

TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

REZERVOVANÉ |HF&HD | PREDAJ - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | 65.58 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v Šamo

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Šamorín

154,900 € 2362 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie