2 izbový byt | Hlavná | 54 m²
Predám 2-izbový byt v obci Imeľ. Byt sa nachádza na hlavnom ulici v úplne zrekonštruovanom, za
75,000 € 1389 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 52 m²
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.
110,000 € 2115 €/m²
2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²
Ponúkame na predaj atraktívne nebytové priestory s výbornou polohou v Považskej Bystrici, na Mo
Cena dohodou
2 izbový byt | 57.42 m²
Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov
384,343 € 6694 €/m²
2 izbový byt | Školská | 51.6 m²
Investičná príležitosť alebo trvalé bývanie v srdci Rajeckých Teplíc ! ! Apartmán A01 - výmera
159,049 € 3082 €/m²
2 izbový byt | 38.42 m²
239,445 € 6232 €/m²
2 izbový byt | J. Murgaša | 52.63 m²
Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
104,500 € 1986 €/m²
2 izbový byt | 50.2 m²
♦IMG real ponúka na predaj slnečný, 2i byt v širšom centre mesta Žiar nad Hronom s priestranným
84,999 € 1693 €/m²
2 izbový byt | 1. mája | 44 m²
Predstavujeme Vám najvýhodnejší 2-izbový byt z nášho projektu Bytový dom Májová v Slovenskej
125,900 € 2861 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²
Hľadáte ideálne miesto na bývanie v tichom a príjemnom prostredí? Predstavujeme vám jedinečnú p
113,000 € 1964 €/m²
2 izbový byt | Richtárske pole | 59 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka 2 izbové byty na predaj v novom, modernom polyfunk
136,800 € 2319 €/m²
2 izbový byt | Bžany | 61 m²
Raymann real Exkluzívne ponúka na predaj v rekreačnej oblasti Domaša-Valkov Apartmánovom komple
Cena dohodou
2 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c
269,990 € 4286 €/m²
2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²
Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k
Info v RK
2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²
Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno
227,550 € 4568 €/m²
2 izbový byt | Ulica Štefánikova | 90.77 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný a priestranný 2 izbový byt priamo v centre mesta Trnavy na Šte
355,000 € 3911 €/m²
2 izbový byt | Fedinova | 53.75 m²
Hľadáte byt v Petržalke, ktorý ponúka viac než klasický 2-izbák? Máme pre vás riešenie – pries
Info v RK
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
110,616 € 2458 €/m²
2 izbový byt | Ružová | 53.79 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v projekte VILLA ROZETA –
176,900 € 3289 €/m²
2 izbový byt | Gorlická | 57 m²
Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj viničný domček s vínnou pivnicou v Strekove,
134,900 € 2367 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²
Ponúkame na predaj 2i byt s vkusnou modernou rekonštrukciou v bytovom dome na Donovaloch. Byt d
168,000 € 3733 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Demänovská cesta | 42 m²
Ponúlame Vám investíciu v podobe investičného bytu neďaleko najlepšieho lyžiarskeho strediska n
189,000 € 4500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.