2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²
Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC
172,208 € 2290 €/m²
2 izbový byt | Sídlisko Rimava B1 | 62 m²
Na predaj je veľký 2- izb. byt v Rimavskej Sobote. Nachádza sa na Sídlisku Rimava B1, v lukratí
88,000 € 1419 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Spoločnosť Jacek reality, s. r. o. Vám predstavuje 2-izbový byt na ulici Krížnej ulici v Považs
Info v RK
2 izbový byt | J. Smreka | 58 m²
MESTSKÉ BÝVANIE V MODERNOM ŠTÝLE A ŠTANDARDE - VEĽKÝ POTENCIÁL BEZPEČNEJ INVESTIČNEJ PRÍLEŽITOS
Info v RK
2 izbový byt | Gerlachovská | 55 m²
Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový, tehlový byt, Ge
184,900 € 3362 €/m²
2 izbový byt | Dr. Greša | 56.31 m²
Do ponuky nám priletel ďalší zaujímavý projekt, ktorý poteší nielen investorov, ale aj vyjde v
140,500 € 2495 €/m²
2 izbový byt | J. Smreka | 57.33 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt o celkovej výmere 57,33 m², nachádza
130,990 € 2285 €/m²
2 izbový byt | J. Smreka | 57.99 m²
Hľadáte byt, ktorý spája moderný štýl, praktickú dispozíciu a výbornú investičnú príležitosť? T
133,990 € 2311 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 43 m²
NA PREDAJ – krásny, slnečný 1,5-izbový byt na Kramároch (43 m²) Ponúkame na predaj zrekonštruo
194,500 € 4523 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj pekný 2-izb.byt pred dokončovacími úpravami. Prerábka bytu je v netr
133,000 € 2111 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus
382,000 € 7074 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Investičná príležitosť v srdci Nitry – Štýlový byt s bonusom! TUreality vám ponúka na predaj v
179,000 € 2887 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus
358,000 € 7160 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 70 m², ktorý sa nachádza na príze
209,900 € 2999 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl
384,000 € 6982 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
VIDEO https://youtu.be/9MMoKIgjJ4A VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=XjG9B7BzR9A T
83,000 € 1016 €/m²
2 izbový byt | 53.5 m²
Skôr ako si pozriete fotogalériu, stiahnite si link na videoprehliadku 2 izbového apartmánu: yo
Cena dohodou
2 izbový byt | Moravanská | 58.64 m²
ID 21045 Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v bytovom komplexe SPA REZORT v obci Banka pri Pie
140,736 € 2400 €/m²
2 izbový byt | Staškov | 54.97 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 54,97m2 ideálne pr
98,949 € 1800 €/m²
2 izbový byt | Staškov | 61.38 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 61,38m2 ideálne pr
109,846 € 1790 €/m²
2 izbový byt | Staškov | 62.43 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 62,43m2 ideálne pr
111,631 € 1788 €/m²
2 izbový byt | Staškov | 59.46 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v obci Staškov o výmere 59,52m2, ktorý sa nachádza
112,684 € 1895 €/m²
2 izbový byt | Stred | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v meste Turzovka o celkovej výmere 55 m2, ktorý sa nachádza
Cena dohodou
2 izbový byt | 53.11 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán, ktorý sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Rajecké
173,523 € 3267 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.