2 izbový byt | Demänovská cesta | 42 m²
Ponúlame Vám investíciu v podobe investičného bytu neďaleko najlepšieho lyžiarskeho strediska n
189,000 € 4500 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 53 m²
...
213,000 € 4019 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
2 izbový byt | 66.5 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
137,000 € 2060 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 55 m², situo
134,999 € 2250 €/m²
2 izbový byt | Alžbetina | 70 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mes
285,000 € 4071 €/m²
2 izbový byt | Gorkého | 55 m²
Ponúkame ne predaj 2 izbový tehlový byt v Martine, časť Podháj. Byt je po 12 ročnej rekonštruk
Cena dohodou
2 izbový byt | 96 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj dva 2-izbové byty na jednom podlaží v obci Trenčianske Stankovce,
199,000 € 2073 €/m²
2 izbový byt | Podjavorinskej | 51 m²
Predáme pekný 2 izbový tehlový byt v Trenčíne, vhodný aj ako investícia aj s nájomníkom. Byt
137,700 € 2700 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
342,800 € 6338 €/m²
2 izbový byt | Lipová | 58.5 m²
NA CENE AJ MOŽNÁ DOHODA!!! V zaujímavej bytovej stavbe v lone prírody Vysokých Tatier s krásnym
174,000 € 2974 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²
342,900 € 6058 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
326,900 € 5763 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
323,400 € 5702 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Hľadáte bezstarostnú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame na predaj krásne zrekonštruovaný
40,000 € 755 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
306,900 € 5674 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 44.84 m²
285,300 € 6363 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
319,900 € 5640 €/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 61 m²
Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr. Milena Bornstein Martušová , mobil: 09181466
64,900 € 1064 €/m²
2 izbový byt | J. Bodona | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný, slnečný a priestranný 2 - izbový byt s balkónom, 65 m2, v lukratí
66,000 € 1015 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 53.9 m²
V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor
193,935 € 3598 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 54.42 m²
212,870 € 3912 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 53.21 m²
191,520 € 3599 €/m²
2 izbový byt | Bernolákovská | 52.78 m²
Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi
196,412 € 3721 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.