2-izbový byt – pred rekonštrukciou podľa Vašich predstáv v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Hurbanova | 54.53 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Senci, v pôvodnom stave – ideálna príležitosť na rekonštru

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

164,500 € 3017 €/m²

REALITY BROKER ponúka na prenájom pekný 2 izb. byt na Slnečných jazerách Senec - sever

Reality Senec

2 izbový byt | Štefánikova | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný kompletne zariadený 2 izbový byt v areáli Slnečných jazier v novos

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Senec

194,700 € 13 €/m²

2 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

2 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 58 m²

Moderný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

164,900 € 2843 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb. byty s balkónom, Senec – VILADOMY

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 51.74 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderné 2-izbové byty s balkónom v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

200,000 € 3865 €/m²

Priestranný 2-izbový byt úplnom centre mesta Senec na predaj

Reality Senec

2 izbový byt | Turecká | 64.67 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný, priestranný 2-izbový byt v absolútnom c

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

209,990 € 3247 €/m²

REZERVOVANÝ! Na predaj 2 izbový byt v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | 40.18 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária Wealthgroup vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt v

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

174,990 € 4355 €/m²

NA PREDAJ 2-izbový byt v úplnom centre mesta Senec.

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). Bytový dom sa nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SENEC-2 izbový byt s loggiou v centre mesta-TOP LOKALITA

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARHUĽOVÁ, 2-i byt, 131m2– 8r. novostavba, vlastné park. miesto, záhrada so závlahou s výmerou 97m2

Reality Senec

2 izbový byt | Marhuľová | 34.14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Marhuľovej ulici v Senci, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

189,500 € 5551 €/m²

2.-izbový byt s parkovacím miestom - Horný Dvor Senec

Reality Senec

2 izbový byt | Horný dvor | 32.36 m²

Ponúkam na predaj pekný 2.-izbový byt s parkovacím miestom na Hornom Dvore v Senci. Byt sa nach

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

135,000 € 4172 €/m²

Predpredaj! Developerský projekt SRDCE GROBU.

Reality Senec

2 izbový byt | Senec | 55 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

123,000 € 2236 €/m²

TOP CENA !!! 2-izbový byt s balkónom v novom projekte

Reality Senec

2 izbový byt | . | 47 m²

✨ Bývanie s rytmom života v dokonalej rovnováhe Predstavte si bývanie, kde sa interiér prirodz

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

127,600 € 2715 €/m²

NAJLEPŠIA CENA Krásny 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Senec

2 izbový byt | . | 44.4 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

123,900 € 2791 €/m²

Bez provízie / 2-izb. byt v skolaudovanej novostavbe s balkónom a parkovacím miestom – Košúty

Reality Senec

2 izbový byt | Bratislavská | 49 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj moderné 2-izbové byty s balkónom a predzáh

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Senec

113,000 € 2306 €/m²

DVOJIZBOVÝ BYT V SRDCI SENCA TERAZ ZA ÚVADZACIU CENU

Reality Senec

2 izbový byt | Kollárová 17 | 51 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko dôležité na dosah ruky – od ranných nákupov v centre mes

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

175,000 € 3431 €/m²

2 izbový byt v pôvodnom stave, Sokolská ul., Senec

Reality Senec

2 izbový byt | Sokolská | 54 m²

2-izbový byt s loggiou | 54 m² | pôvodný stav | Senec – Sokolská ulica Hľadáte bývanie v centr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

149,900 € 2776 €/m²

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Senec

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 2 min

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARKOVANÍM – SENEC, ZEMPLÍNSKA UL.

Reality Senec

2 izbový byt | Zemplínska | 48.6 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v Senci, v obľúbenej lokalite na Zemplínskej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Senec

172,000 € 3539 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

NOVOSTAVBA 2-i byt PREDAJ pri Bratislave

Reality Senec

2 izbový byt | Slnečná | 52 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívne 2i byt v Novostavbe ako sprostredkovateľ develop

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3173 €/m²

PREDAJ POSLEDNÉ 2-izbove byty s predzáhradkou pri Bratislave s priestranými izbami loggia a v cene aj parking

Reality Senec

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Senec

123,000 € 2460 €/m²

ATRAKTÍVNY 2 IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADKOU a 3 parkovacími miestami

Reality Senec

2 izbový byt | Žitavská | 67 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

212,000 € 3164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj spolu s parkovacím miestom, Pezinská ulica, Senec

Reality Senec

2 izbový byt | Pezinská | 61 m²

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný zariadený 2-izbový byt s balkónom v te

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

194,900 € 3195 €/m²

2 izbový byt s terasou a záhradou v Senci v Štandarde

Reality Senec

2 izbový byt | 41 m²

2-izbový byt na predaj v Senci na Dlhej ulici Krásny dobrý deň prajem, máme pre vás pripravený

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

186,500 € 4549 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie