Luxusný investičný byt Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Čulenova | 65 m²

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! Hľadáte výhodnú a bezpečnú investíciu? V takom prípade je

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Skalica

250,000 € 3846 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Skalici na ulici Športová

Reality Skalica

2 izbový byt | Športová | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Skalic

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Skalica

89,000 € 1618 €/m²

2izbový byt Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 56 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj tento Luxusný 2-izbový byt v Skalici.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Skalica

144,900 € 2588 €/m²

2-izbový byt s balkónom v centre Skalice – veľký potenciál

Reality Skalica

2 izbový byt | Mallého | 56 m²

2-izbový byt s veľkým potenciálom v úplnom centre Skalice. Predstavte si bývanie priamo v srdc

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Skalica

125,000 € 2232 €/m²

REZERVOVANÉ*** Na predaj veľký 2-izb. byt pri NC Max Skalica, 64 m2

Reality Skalica

2 izbový byt | L. Svobodu 6 | 66 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt vo výbornej lokalite Skalice. Nizkopodlažná zástavba v bezpe

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Skalica

92,000 € 1394 €/m²

DIRECTREAL|2 izbový byt v pôvodnom stave v Skalici

Reality Skalica

2 izbový byt | Záhradná | 49 m²

Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme 2 izbový byt v Skalici v kľudnej lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Skalica

83,000 € 1694 €/m²

Na predaj byt 2+kk s terasou a parkovaním v blízkosti centra Skalice

Reality Skalica

2 izbový byt | Doležalova | 45 m²

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku moderného bytu 2+kk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Skalica

135,000 € 3000 €/m²

PREDANÉ , Predaj 2-izbový byt 57,55m2 v tichej časti Skalice len 7min. pešo do centra .

Reality Skalica

2 izbový byt | Doležalova | 57.55 m²

Podpísaná kúpna zmluva ! Ponúkame na predaj Novostavbu 2-izbového bytu s balkónom v dvojpodla

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

Na predaj byt 2+1 s balkónom a komorou na ulici L. Svobodu v Skalici

Reality Skalica

2 izbový byt | L. Svobodu | 62 m²

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj 2-izbový byt s komorou na medziposcho

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Skalica

98,000 € 1581 €/m²

Na predaj byt 2+1 s balkónom na ulici Mazúrova v meste Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Mazúrova | 63 m²

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom a pivnicou, k

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Skalica

89,000 € 1413 €/m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s balkónom a potenciálom v Skalici (Ul. Mallého)

Reality Skalica

2 izbový byt | Mallého | 49 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí plnom zelene, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svoji

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Skalica

Info v RK

NA PREDAJ | Krásny a priestranný 2-izbový byt v Skalici

Reality Skalica

2 izbový byt | SKALICA | 56 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : NA PREDAJ | Krásny a priestranný 2-izbový byt v Skalici Ponúkame

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 2018 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 + 1 IZBOVÝ BYT 64 m² S LOGGIOU

Reality Skalica

2 izbový byt | SKALICA | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2+1 IZBOVÝ BYT 64 m² S LOGGIOU Ponúka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Skalica

90,000 € 1406 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s balkónom – Mazúrova, Skalica, 63 m² - Hypotéka - Posudok a poistenie v cene

Reality Skalica

2 izbový byt | SK | 63 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka nasledovnú nehnuteľnosť: Predaj 2-izbového bytu s balkónom – Mazúrov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Skalica

89,000 € 1413 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite na ulici SNP

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na ulici SNP, na 2. poschodí zo 4 v bytovom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 1614 €/m²

Útulný byt v tichej lokalite Skalica – perfektný pre nový začiatok

Reality Skalica

2 izbový byt | SNP | 55.93 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Skalica na ulici SNP, ktorý je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Skalica

113,000 € 2020 €/m²

Na predaj 2-izb.byt, terasa, priamo pod Rotundou, Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | 65 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou v projekte PRÍJEMNÉ BÝVANI

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Skalica

138,151 € 2125 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie