Na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom | Nobelova ulica – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.77 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dobre dispozične usporiadaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,999 € 3562 €/m²

Na predaj útulný 2-izbový byt, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

V príjemnej a tichej časti Nového Mesta ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,999 € 4300 €/m²

Nové Byty na predaj v Lokalite Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Spišská | 64.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové moderné byty v projekte Zelené Údolie v Sp.Novej Vsi pod vrchom Bla

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 2453 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Veľký slnečný 2- izb. byt v Lučenci - Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v Lučenci na ul. Továrenská. Nachádza sa na I. poschodí v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,500 € 1342 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka – K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predáme alebo vymeníme slušný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu priestranný 2-izbový byt o výmere 49 m² s balkónom, situovaný v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 4796 €/m²

NOVOSTAVBA, 2 IZBOVÝ BYT 62 M2, LODŽIA, KARPATSKÁ, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 62 m²

MLM reality Poprad má pre Vás 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v mimoriadnej lokalite v širšom c

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

199,990 € 2273 €/m²

Kráľovské domy, byt 12_C s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Nezadaná | 61.5 m²

Moderné, nadčasové domy s vlastnou záhradou a terasou v lákavej lokalite si dozaista zamilujete

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Senec

189,900 € 3088 €/m²

DOHODA 2 izbový byt 65 m2, kompl. rekonštrukcia, Tlmače-Lipník SM-840

Reality Tlmače

2 izbový byt | Dlhá | 65.5 m²

J&MZ reality ponúka exkluzívne na predaj precízne a kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt vo

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Tlmače

92,500 € 1412 €/m²

Svetlý 2-izbový byt s vlastným parkovaním oproti Južanke – Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | gen. Svobodu | 42 m²

Na najvyššom poschodí štvorpodlažného bytového domu z roku 2012 sa nachádza tento útulný a svet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Trenčín

132,000 € 3143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Už len 2 voľné byty v štvorbytovom dome

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jeruzalemská | 73.86 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája súkromie rodinného domu a komfort moderného bytu? Ponúkame vám pri

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

198,500 € 2688 €/m²

PREDANÉ Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova, Jégého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj komfortný a vkusne zariadený 2-izbový apartmán s praktickým balkó

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ - PLAN Real | Štýlový 2-izbový byt, novostavba z r. 2012, Fedinova – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fedinova | 53 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný štýlový 2-izbový byt v modernej novostavbe z roku 201

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 4472 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: takmer DOKONČENÉ, KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: priestranný 37m2 apartmán, výborná INVESTIČNÁ príležitosť, KOMPLETNE vybavený, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

99,000 € 2676 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 54 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 2 izbový byt

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

242,500 € 4491 €/m²

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, LOGGIA, PARKOVACIE MIESTO, ŠTÝL A KOMFORT, TRENČÍN ZÁBLAITE

Reality Trenčín

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj pripravujeme priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novšej

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,999 € 3462 €/m²

Predávame 2 izbový byt v obci Záriečie, okres Púchov

Reality Záriečie

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Predávame 2 izbový byt s balkónom v obci Záriečie, okres Púchov o výmere 65 m2 v tehlovej bytov

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Záriečie

125,000 € 1923 €/m²

REZERVOVANÉ !NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, VLASTNÉ KÚRENIE, PARKOVACIE MIESTO, DVOR, TRENČIANSKA TEPLÁ

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | 68 m²

TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cukr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,000 € 1426 €/m²

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | 63 m²

TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cuk

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,000 € 1540 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie