Hľadáme! 2 izbový byt v novostavbe!

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Pre klienta hľadáme 2 až 2,5 izbový byt s parkovacím státím v Novostavbe v Rači. Ak máte konkré

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

PREDANÝ!!! 2-izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Veľký Bysterec | 54 m²

PREDANÝ !!! Ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť ! Ponúkam na predaj krásny, svetlý a pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ- Na predaj 2+KK byt v novostavbe Nové Vlčince - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Obchodná | 55 m²

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt v novostavbe (projekt Nové Vlčince), kto

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU V TICHEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický 2-izbový byt (55 m²) v príjemnej a tichej lokalite len pár minút o

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

220,000 € 4000 €/m²

Rezervované | 2i Priestranný Byt | Andreja Hlinku

Reality Detva

2 izbový byt | A. Hlinku | 64 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s dobrou

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Detva

94,900 € 1483 €/m²

PREDANÉ Na predaj dvojizbový byt 62 m2 - Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 62 m²

PREDANÉ PREDANÉ za týždeň – a o 6000 € viac, než majiteľ pôvodne očakával! Tento predaj ukáz

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Veľkorysý, slnečný byt so šatníkom a dvomi lodžiami

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 69.19 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý, moderný 2i byt, situovaný v žiadanej lokal

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3541 €/m²

Dvojizbový byt s 35 m² terasou a garážovým státím - E. Belluša

Reality Piešťany

2 izbový byt | E. Belluša | 56.8 m²

NOVINKA na predaj zaujímavý dvojizbový byt s kuchynským kútom, terasou, balkónom a vlastným par

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Piešťany

180,000 € 3169 €/m²

# CITY RESIDENCE # Exkluzívny 2.-izb. kompletne zariadený byt s terasou, 2x šatník, CENTRUM MESTA

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový priestranný byt s terasou v prestížnej novo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, VEĽKÝ ŠARIŠ, OKRES PREŠOV

Reality Veľký Šariš

2 izbový byt | Dr. Greša | 56 m²

Moderný projekt Byty pri mlyne, ktorý práve rastie vo Veľkom Šariši v sebe snúbi benefity tiche

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľký Šariš

151,200 € 2700 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt o výmere 53,25 m2, Trieda SNP , Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 53.25 m²

Ing. Ivan Demjanovič - Realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj dvojizbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

174,900 € 3285 €/m²

Reality Pre Vás - na predaj - 2. izbový byt s vlastnou záhradkou /šopkou a parkovacím priestorom pri bytovke Dohňany - Púchov

Reality Dohňany

2 izbový byt | 50 m²

Reality Pre Vás - Eduard Kukosa Realita kancelária pre Vašu oblasť ponúka na predaj: 2 Izb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Dohňany

86,900 € 1738 €/m²

ID-3960 NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom NAD LABORCOM

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nad Laborcom | 1 m²

ID:3960 Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt s balkónom v atraktívnej lokalite Michaloviec –

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,900 € 114900 €/m²

2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj menší, prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Námestie kozmonau

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,999 € 3571 €/m²

Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - ulica Užhorodská, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 42 m²

Ponúkam na predaj krásny 2-izbový byt v Košiciach – mestská časť Juh, sídlisko Železníky, ulica

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

188,000 € 4476 €/m²

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2-izbový byt | Ladce | 50m² | Pôvodný stav

Reality Ladce

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave v obci Hor

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ladce

65,000 € 1300 €/m²

Nadčasový byt s balkónom v rezidenčnom projekte Karpatium

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 56.01 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom v projekte Karpatium v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

228,000 € 4071 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

204,000 € 3329 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2,5-izbový byt s balkónom – Pezinok, Mahulanka

Reality Pezinok

2 izbový byt | Mahulanka 1 | 56.7 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt v modernej tehlovej novostavbe v obľúbenej lokalite Pezinok –

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,880 € 3525 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe WEST

Reality Galanta

2 izbový byt | Ulica Karola Duchoňa | 43.21 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt na sídlisku West v Galante – kompletne zariadený Ponúkame na p

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Galanta

144,900 € 3353 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA 2 BYTY za cenu jedného - Výnimočná investičná príležitosť v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 56 m²

Ponúkame na predaj unikátny celok na Dunajskej ulici č. 2, v 100 ročnom bytovom dome, ktorý poz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

306,000 € 5464 €/m²

REZERVOVANÉ priestranný 2 izbový byt, 58 m2, sídlisko Furča, Buzulucká

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 58 m²

Tomisreal ponúka na predaj veľký, priestranný 2-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Buzul

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

172,900 € 2981 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Upresniť hľadanie