PREDAJ NOVOSTAVBA veľkorysý 2-izbovy byt Bratislava

Reality Bratislava

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ahoj Carla Real Solutions ponúka na predaj Novostavbu v Dúbravke Popis bytu : Celková výmera

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava

297,000 € 4950 €/m²

Veľký 2-izbový byt, Martin - Sever - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Jilemnického | 67.31 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachá

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 1872 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2,5 izbový byt v pôvodnom stave, 79 m2, Pod Sokolice, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 79 m²

Na predaj priestranný 2,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Trenčína – Pod Sokolice, v tesnej blí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

140,000 € 1772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2i apartmánu Malé Borové s možnosťou odpočtu DPH

Reality Malé Borové

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

Ponúkame na predaj 2i apartmán v apartmánovom dome v lokalite Malé Borové v blízkosti Národného

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Malé Borové

91,400 € 2176 €/m²

Predaj 2i apartmánu Malé Borové s možnosťou odpočtu DPH

Reality Malé Borové

2 izbový byt | Nezadaná | 42.8 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Malé Borové

94,600 € 2210 €/m²

Predaj 2i apartmánu Malé Borové s možnosťou odpočtu DPH

Reality Malé Borové

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Malé Borové

126,200 € 2254 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S KOMOROU NA ULICI KEŽMARSKÁ, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 40 m²

Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt s KUMBÁLOM v mestskej časti Košice - Zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 4500 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | 52.42 m²

Lemca s.r.o ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe trojpodlažného bytového domu C1

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 1292 €/m²

NOVOSTAVBA predaj bytov Zelené Nivy Pezinok- 2-3 izbové byty

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 75 m²

Lemca s.r.o. ponúka na predaj 2-3 izbové byt s balkónom v novostavbe s názvom Zelené Nivy na Li

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

Moderný 2-izbový byt v novostavbe pri Bory Mall – komfortné bývanie v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Jána Langoša | 55 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe v atraktívnej lokalite pri Bory Mall . By

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

240,000 € 4364 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne prerobený, svetlý byt s balkónom pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 56.04 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Herlianskej ul

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4265 €/m²

2 IZB. BYT S BALKÓNOM A PARKOVNÝM MIESTOM, 48M2, SADOVÁ UL., SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj luxusný dvoji

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senica

145,000 € 3021 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ BYTY - PINK reality - NOVOSTAVBA 2 - izbový byt s krytou terasou a záhradkou - SLÁDKOVIČOVO

Reality Sládkovičovo

2 izbový byt | 54.9 m²

Doprajte si bývanie kde sa spája moderný dizajn, súkromie a komfort v pokojnom prostredí s výbo

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

141,540 € 2298 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2kk bytu č. D203 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 3093 €/m²

Rezervovaný_Exkluzívne v APEX reality 2i s loggiou po rekonštrukcii na Hlohovej ul. v Hlohovci 55 m2 + 3D obhliadka

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Hlohová | 55 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 2 izbov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

129,500 € 2355 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

457,829 € 8719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITY PARK PETRŽALKA – 2-izbový byt za akciovú cenu

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 42.6 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

191,710 € 4500 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s loggiou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina B5

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 50.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Piešťany

170,000 € 3353 €/m²

PREDAJ- 2IZBOVÝ BYT - NITRA BÝVANIE POD HRADOM

Reality Nitra

2 izbový byt | Podzámska | 52 m²

Projekt Bývanie pod hradom je známy svojou komornosťou – bytov je tu málo a na predaj sa objav

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 4808 €/m²

2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta.

Reality Rožňava

2 izbový byt | 54 m²

Spoločnosť Reality Rožňava s.r.o. Vám ponúka do pozornosti 2 izbový byt s balkónom blízko cent

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,000 € 1444 €/m²

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

322,900 € 5748 €/m²

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

314,900 € 5156 €/m²

59M2 2I INVESTIČNÝ BYT NÁBREŹNÁ UL. TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 59 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný, investičný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalit

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

149,999 € 2542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Upresniť hľadanie