Štýlový 2-izbový byt na PREDAJ v Petržalke s výhľadom na les

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, svetlý a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Alžbety

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

214,900 € 4055 €/m²

NA PREDAJ 2-izbový byt vo Vysokých Tatrách

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúka priestranný a svetlý 2-izbový byt s úžitkovou plochou 66 m² vo vyhľadávanej lo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

179,000 € 2034 €/m²

Predaj, slnečný 2-izbový byt, Stupava, okr. Malacky

Reality Stupava

2 izbový byt | Kukučínova | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2-izbový byt v Stupave, na Kukučínovej ulici. Nachádza sa na 3

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Stupava

180,000 € 3333 €/m²

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

NOVÁ CENA - Veľký dva a pol izbový byt v tehlovej bytovke s dvoma balkónmi v Starej Turej - 91 m2

Reality Stará Turá

2 izbový byt | 91 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2,5 izbový byt v meste Stará Turá. Byt zaujme svojou veľ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

99,000 € 1088 €/m²

Štýlové bývanie v srdci Žiliny – 2-izbový byt na ul. Republiky (54 m2)

Reality Žilina

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre mesta na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,000 € 3685 €/m²

2-izbový holobyt, 48m² v srdci Lorinčíka – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 48 m²

Tento nový 2-izbový holobyt v srdci Lorinčíka – Háje je ideálnym miestom, kde sa váš vysnívaný

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

187,000 € 3896 €/m²

Moderný 2 izbový byt v novej rezidenčnej štvrti v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 54.06 m²

Ponúkame Vám na predaj ( postúpenie práv) moderný 2 izbový byt v novostavbe situovanej v poko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 3681 €/m²

2i chyžka na Murgaša s kúskom zeme

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 49.27 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastnou mini záhradkou a komornou atmosférou n

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Michalovce

103,000 € 2091 €/m²

NOVÁ PALÚDZKA 2 Ponúkame na predaj 2izbový byt s veľkorysou terasou 28,25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 47.3 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Nová Palúdzka 2, nachádzajúci sa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3721 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 2i byt s možnosťou prerábky na 3i, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 63.55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej jednosmernej ulici v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,500 € 4241 €/m²

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3 izbový domov podľa Vašich predstáv na dosah v srdci Ružnova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 89 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný bytový priestor vo vyhľadávanej a žiadane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 2910 €/m²

PREDAJ| Atypický 2i byt s átriom na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 58.83 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 2izbový byt s presklenným átriom v novostavbe na T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 5524 €/m²

2-izbák v širšom centre Prešova

Reality Prešov

2 izbový byt | 57 m²

TU Reality ponúka na predaj tento plne vybavený a čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt. Stači

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2895 €/m²

TUreality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Istebnom.

Reality Istebné

2 izbový byt | 56 m²

Hľadáte bývanie bez starostí, kde stačí prísť a bývať? Tento vkusne zrekonštruovaný 2-izbový by

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Istebné

112,990 € 2018 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4362 €/m²

Predaj byty 2 iz. NOVOSTAVBA Rybničná ul. Vajnory - Bratislava III, NAJLEPŠIE CENY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3323 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 2-izbového bytu v tichej lokalite v Modre, balkón, murovaná pivnica

Reality Modra

2 izbový byt | Družstevná | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou v tichej lokalite, Modra, Družs

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Modra

163,900 € 3035 €/m²

SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Svetlý 2-izbový byt s loggiou a pivnicou vhodný na rekonštrukciu | Gwerkovej ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 57 m²

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 3246 €/m²

REZERVOVANÉ: 2-izbový byt po novej rekonštrukcii + parkovanie / Rúbanisko II, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 51.3 m²

Reality Novohrad Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu moderne zrekonštruovaného 2-izbového

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ PEKNÝ A MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 54.12 m²

Mgr. Lukáš Sopko a spoločnosť Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

215,000 € 3973 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie