TEHLOVÝ 2-IZB.BYT CENTRUM TREBIŠOVA + BALKÓN + PIVNICA 68 m2

Reality Trebišov

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 58 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ul. T.G. Masaryka v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,500 € 1716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE TREBIŠOVA

Reality Trebišov

2 izbový byt | 55 m²

EXKLUZÍVNE Shark Real ponúka na predaj – ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE TREBIŠOVA Hľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

89,500 € 1627 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre mesta Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

EXKLUZÍVNE: SHARK REAL Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trebišov

78,500 € 1510 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre mesta Trebišov – 52 m²

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

EXKLUZÍVNE: SHARK REAL Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trebišov

78,500 € 1510 €/m²

2 - IZBOVÝ BYT JÁNA HUSA / TREBIŠOV

Reality Trebišov

2 izbový byt | J. Husa | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 2-izbový tehlový byt, Trebišov, ulica: Jána Husa, na 6. poschodí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

EXKLUZÍVNA PONUKA- 2-izbový byt s balkónom v meste Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Československej armády | 0 m²

​Hľadáte útulné a praktické bývanie v pokojnej lokalite? Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

82,999 €

2-izbový byt v centre Trebišova | 52 m² | balkón | veľká pivnica | klimatizácia

Reality Trebišov

2 izbový byt | Nám. mieru | 52 m²

ID:474 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt priamo v centre mesta Trebišov, vo vyhľadáv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,900 € 1883 €/m²

2-izbový byt v Trebišove | Tržná ulica | ihneď obývateľný

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 52 m²

ID:479 GE-MAX Reality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v meste Trebišov, ktorý je vhodný na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

83,000 € 1596 €/m²

2-izbový byt s loggiou v Trebišove | čiastočná rekonštrukcia, klimatizácia

Reality Trebišov

2 izbový byt | 52 m²

ID:490 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v meste Trebišov. Byt prešiel čia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

94,900 € 1825 €/m²

ZĽAVA 5 000 !! 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii | Trebišov | 55 m² | balkón | klimatizácia

Reality Trebišov

2 izbový byt | Čsl. armády | 55 m²

ID:465 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Trebišove s výmerou 55 m², ktorý prešiel

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,900 € 1816 €/m²

ID-3555 Veľký 2-izbový byt na predaj – Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Tržná | 1 m²

ID:3555 Ponúkame príjemný 2-izbový byt v meste Trebišov, na ulici Tržná: -jedná sa o pekný byt,

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Trebišov

88,000 € 88000 €/m²

ID-3084 NA PREDAJ – dvojizbový byt Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Berehovská | 1 m²

ID:3084 Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v meste Trebišov: -celková výmera bytu je 46,72 m²,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Trebišov

77,900 € 77900 €/m²

ID-3326 NA PREDAJ – 2 izbový byt Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Zimná | 1 m²

ID:3326 Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v meste Trebišov: -celková výmera bytu predstavuje

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

PREDPREDAJ 2 izbových bytov v novostavbe na HURBANOVEJ ulici v Trebišove

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte na HURBANOVEJ ulici, s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trebišov

131,775 € 1938 €/m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre Trebišova

Reality Trebišov

2 izbový byt | 55 m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre Trebišova TUREALITY ponúka na predaj priest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

95,000 € 1727 €/m²

NA PREDAJ MODERNÝ 1,5 IZBOVÝ BYT V ZABÝVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 38 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt s prie

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,000 € 2605 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V SKOLAUDOVANEJ 3 ROČNEJ NOVOSTAVBE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 60.57 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s priest

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,900 € 2145 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V EXKLUZÍVNEJ NOVOSTAVBE GREENSIDE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 60.58 m²

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

132,900 € 2194 €/m²

Na predaj 2 izbový byt GEENSIDE Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 61 m²

Flegra Comfort reality Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a štýlový 2-izbový byt v prestížnej no

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2213 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie