1521 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 565 m²
TUreality má v ponuke bombový stavebný pozemok v Mlynčekoch – priamo pod Vysokými Tatrami! 565
129 €/m2 129 €/m2
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt , 50m2 na Solinkách . Byt sa nachádza na 4. poschodí ,
178,999 € 3580 €/m²
Obchodné priestory | 87 m²
VAŠA NOVÁ ADRESA NA NAJRUŠNEJŠEJ TEPNE POPRADU! ????️ Hľadáte miesto, kde váš biznis nebude len
12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 720 m²
TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK Ponúkame na predaj atraktívny stavebný
92,000 € 128 €/m²
Rodinný dom | 727 m²
TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Gbeľany na pozemku o výmere 727m2 so všetk
208,000 € 286 €/m²
Záhradná chatka | 427 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú záhradu so záhradnou murovanou chatkou v osobnom vlastníctve
24,000 € 56 €/m²
4 izbový byt | 82 m²
TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz
279,980 € 3414 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Tureality ponúka na predaj krásny zrub s pozemkom 280 m2 v obci Šumiac, skolaudovaný v roku 202
165,000 € 1375 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 945 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na zastavanie v katastrálnom úz
65,000 € 69 €/m²
3 izbový byt | 78.1 m²
TU reality pripravuje do ponuky vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardne zariadený 3 izbový
259,000 € 3316 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá
278,099 € 4635 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
Tureality ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok situovaný v pokojnej lokalite v mestske
65,099 €
Garáž | 17 m²
Tureality ponúka na predaj garáž za kalvariou. Garáž sa nachádza v radovej zástavbe s dobrým pr
29,099 € 1712 €/m²
Orná pôda | 800 m²
TUreality ponúka ornú pôdu v obci Jánovce s rozlohou 800m2. Obhliadku je možné dohodnúť na 0413
65,000 € 81 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide
164,000 € 1976 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
TUreality Vám ponúka na predaj štýlový, rekonštruovaný 3 - izbový byt na 3. poschodí, v blízkos
219,999 € 3929 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Tureality ponúka na predaj zrekonštruovaný 2- izbový byt na juhu, jednu zastávku od auparku. B
189,999 € 3585 €/m²
Záhradná chatka | 385 m²
TU reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojpodlažnú chatu vhodnú na rekreáciu aj
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
TUreality na ponúka na predaj nový Moderný 5 izbový nízkoenergetický dom Moldava nad Bodvou v
258,999 € 2158 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Sekčov – Sibírska
170,000 € 2361 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,500 m²
TUreality pripravuje slnečný pozemok pri Zlatých Moravciach s krásnym výhľadom. Ponúkam na pred
25,990 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,012 m²
TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1012 m², pripravený na okamžitú výstav
Cena dohodou
3 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj: Investičná príležitosť kde apartmán je lacnejší ako ga
106,000 € 2120 €/m²
Rodinný dom | 381 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Batizovce, nachádzajúcej sa v atraktív
115,000 € 302 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.