1522 inzerátov v ponuke
Záhradná chatka | 394 m²
TUreality ponúka: Koniec snívaniu, čas na vlastný "chill-out" v Spišskej Novej Vsi! Táto záhrad
55,000 € 140 €/m²
Rodinný dom | 576 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Orvište, situovaný na rovinatom pozemku s v
159,990 € 278 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
TUreality pripravuje na predaj starší rodinný dom v obci Pobedim s menším pozemkom. Nehnuteľnos
99,990 € 167 €/m²
Záhradná chatka | 400 m²
TUreality ponúka na predaj chatu s pozemkom pri vodnej nádrži Sĺňava, 5 km od centra Piešťan, k
59,990 € 150 €/m²
Rodinný dom | 1,628 m²
TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom s charakterom a veľkorysým pozemkom v pokojnej ob
106,000 € 65 €/m²
1 izbový byt | 36.04 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi Západ 1. Zabudnite na staré
95,000 € 2636 €/m²
Záhradná chatka | 25 m²
TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v Kotešove v záhradkárskej oblasti. Chatka je posta
44,000 € 1760 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
TUreality ponúkajú na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s výmerou 82 m², situova
Cena dohodou
2 izbový byt | 66 m²
TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v pôvodnom stave s celkovo
120,000 € 1818 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáv
95,000 € 1439 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy
294,999 € 4683 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 601 m²
601 m² | výborná poloha pri hlavnej ceste | kompletné siete ___________________________________
114,990 € 191 €/m²
Rodinný dom | 680 m²
EXKLUZÍVNE TUreality Ponúka na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v pokojnej a obľúbene
398,000 € 585 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Pokojné bývanie | výborná dispozícia | ideálne aj ako investícia ______________________________
149,990 € 2344 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej
246,999 € 4574 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto
129,000 € 1870 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt v povodnom stave v Rajci. Byt sa nachádza v príjemnej l
125,999 € 2100 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave orientovaný na východ. Byt pozostáva z
85,000 € 1518 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,492 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice. Pozemok sa nachá
77,000 € 52 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
Tureality ponúka na predaj veľký 3izbový byt v centre Turzovky. V blízkosti bytu kompletná obči
115,000 € 1742 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
159,000 € 2092 €/m²
3 izbový byt | 73.7 m²
TUreality Vám ponúka na predaj tento príjemný a slnečný byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej
175,000 € 2374 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality pripravuje na predaj moderný rodinný dom, ktorý spája veľkorysý priestor, dokonalý ko
319,000 € 2658 €/m²
4 izbový byt | 78 m²
TU reality ponúka na predaj: 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Sever, ul. Park mládeže
259,990 € 3333 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.