1522 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | 208 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom v lukratívnej časti Starého Mesta. Pr
2,490,000 € 11971 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája výhody bytu s komfortom takmer rodinného domu? TUreality ponúkajú
165,000 € 2538 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
TUreality ponúka na prenájom dizajnový podkrovný 3-izbový byt s terasou a výhľadom o výmere 86
890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, Gregorov
239,999 € 3636 €/m²
Rodinný dom | 650 m²
TUreality ponúka TOPkový 4-izbový dom vhodný na vývanie či airbnb, s 2 samostatnými bytovými je
195,000 € 300 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,598 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Veľká Čierna. Ak hľadáte
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 68.4 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc
201,000 € 2939 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Čadci -Horelica , rozmer 2672m2. Ideálny ako inve
227,000 €
Rodinný dom | 600 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu typu bungalov v obľúbenej , Košice-okolie.
489,900 € 817 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s úžitkovou plo
109,900 € 611 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 666 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 666 m2 vo vyhľadávanej časti Zl
99,000 € 149 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 818 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 818 m2 v Choči. Pozemok je širo
47,000 € 57 €/m²
3 izbový byt | 61.69 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný a slnečný 3-izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukci
220,000 € 3566 €/m²
Rodinný dom | 1,800 m²
TUreality ponúka na predaj celoročne obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v rekrea
215,000 € 119 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 697 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok v prémiovej lokalite – Hôrky pri Žiline. Poze
168,900 € 242 €/m²
Rodinný dom | 111 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v Čadci-Horelici, zastavaná plocha domu je 1
365,000 € 3288 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 9,300 m²
TUreality ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove BBC1. BBC1 je reprezentatívna admin
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 49.89 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 49,89 m² s lodžiou, ktorý sa nachádza na 7/7
89,000 € 1784 €/m²
2 izbový byt | 58.8 m²
Tureality ponúka na predaj momentálne nebytový priestor o výmere 58,8 m² avšak vo výbave bytu n
129,000 € 2194 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny a vkusne riešený 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúc
179,000 € 2887 €/m²
3 izbový byt | 54 m²
Tureality ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 52 m², ktorý sa nachádza na terase a d
182,999 € 3389 €/m²
Garáž | 16 m²
Tureality ponuka na predaj garáž v Košiciach, vhodná na parkovanie alebo ako skladový priestor.
28,099 € 1756 €/m²
Objekt pre obchod | 25 m²
TU reality Vám ponúka na odstúpenie zabehnutú prevádzku Minit v obchodnom centre v Košiciach na
14,000 € 560 €/m²
3 izbový byt | 73.54 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII
199,000 € 2706 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.