1522 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 620 m²
TUreality ponúka stavebný pozemok vo Veľkej Lomnici. Pozemok má všetky inžinierske siete. Z poz
145,999 € 235 €/m²
3 izbový byt | 84 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² vo vyhľadáva
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 828 m²
TUreality ponúka veľmi pekný rodinný dom v obci Budča len 5 min od Zvolena s výbornou dostupnos
299,000 € 361 €/m²
Rodinný dom | 512 m²
TUreality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového samostatne stojaceho bungalovu v Trenč
299,999 € 586 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt, situovanej vo vyhľadávanej lokalite Trenčín, u
144,999 € 2636 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na sídlisku Železníky. Byt sa nach
169,999 € 2656 €/m²
Priestor pre výrobu | 650 m²
TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ jedinečnú multifunkčnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom na bývan
144,000 € 222 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Generála Svobodu v Partizán
81,000 € 1446 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
TUreality ponúka na predaj 2izbový byt v meste Myjava. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome
76,000 € 1434 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
TU Reality ponúka na predaj veľmi peknú a útulnú trojpodlažnú chatu vo vyhľadávanej lokalite pr
255,000 € 3400 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 514 m²
TUreality predáva pozemok v Toporci!Znížená cena!!! Hľadáš miesto pre svoj dom bez zbytočne v
54,900 € 107 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo veľmi dobrej a tichej lokalite s komple
169,000 € 1988 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Hľadáte bývanie bez ďalších investícií vo výbornej a tichej lokalite? Ponúkame na predaj veľmi
105,000 € 1544 €/m²
3 izbový byt | 70.72 m²
Spoločnosť TUreality ponúka na predaj krásny a útulný 3-izbový byt v tichej lokalite Považskej
185,000 € 2616 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
TU Reality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový rodinný dom po čerstvej a kvalitnej rekonš
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 74 m²
Praktickosť a rodinná pohoda v ideálnej rovnováhe – ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej
135,000 € 1824 €/m²
3 izbový byt | 61 m²
AK HĽADÁTE BYT S VÝBORNOU LOKALITOU, nízkymi nákladmi, vlastným kúrením a obrovským potenciálom
177,000 € 2902 €/m²
4 izbový byt | 192 m²
TUreality ponúka nádherný 4-izbový byt o výmere 92 m² v modernej novostavbe v obci Dolná Brezni
199,999 € 1042 €/m²
Orná pôda | 0 m²
TUreailty pripravuje do ponuky investičné pozemky v katastrálnom území obce Klobušice - časť Il
Cena dohodou
2 izbový byt | 41 m²
TU reality ponúka na predaj krásny 1,5-izbový byt s balkónom na Bernolákovej ulici v Košiciach,
172,000 € 4195 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 1-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii,
154,999 € 5167 €/m²
Rodinný dom | 683 m²
TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 738 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 738m2 v obci Podolie. Na pozemku sa nachá
75,000 € 102 €/m²
Rodinný dom | 218 m²
TUreality Vám ponúka rodinný dom v štádiu holodom v Novej Vsi nad Žitavou. Dom sa nachádza na r
125,000 € 573 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.