673 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | Tomašikova | 175 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom vo vyhľadávanej mest
15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Kudlovská | 186 m²
Predstavte si bývanie, kde vás ráno nebudí ruch mesta, ale ticho zelene, pohľad na upravenú záh
299,990 € 1613 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom (dom je však aj na predaj) priestranný rodinný dom, ktorý vď
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pavlovova | 40 m²
Bosen Group Poprad ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený, komfortný a slnečný 1-izbov
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 113.26 m²
Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky priestranný 4-izbový byt s vlastným parkovaním a súkro
239,000 € 2110 €/m²
Rodinný dom | Mojmírova | 145 m²
Predstavte si pokojné bývanie, kde vás každý deň obklopuje zeleň, svetlo a príjemný pocit súkro
349,990 € 2414 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4.izbový jednopodlažný rodinný dom v úplne
499,900 € 3030 €/m²
5 a viac izbový byt | Radvanská | 166 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v
900,000 € 5422 €/m²
1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav
209,900 € 4990 €/m²
2 izbový byt | Na Majeri | 50.73 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 1,5-izbový byt v novom rozrastajúcom sa pro
169,990 € 3351 €/m²
Reštauračné priestory | Hraničiarska | 675 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj reštauráciu s vlastným pozemkom v atraktívnej loka
379,000 € 561 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
Realitná kancelária Bosen Group vám ponúka na predaj priestranný, 4-izbový rodinný dom v tichej
279,900 € 2392 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič
345,000 € 4707 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 44 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 44 448
45 €/m2 45 €/m2
Rodinný dom | Jablonové | 86.87 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu s po
268,000 € 3085 €/m²
Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 110 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho
325,000 € 2955 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 220 m²
Realitná kancelária Bosen Lučenec vám Exkluzívne ponúka na predaj prízemnú novostavbu s obytným
190,000 € 864 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 911 m²
Predstavte si bývanie, kde sa namiesto ruchu mesta ráno prebúdzate v tichu, v krásnej lokalite
33,000 € 36 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
NAJVÝHODNEJŠÍ 4 IZBOVÝ BYT V OKRESE! Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj pri
62,000 € 738 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1956 m² v obci Adam
Cena dohodou
Rodinný dom | Medveďov | 155 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DUNAJSKÁ STREDA Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom situo
189,000 € 1258 €/m²
Rodinný dom | Chladná | 288 m²
Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s celkovou
299,000 € 1038 €/m²
Priestor pre sklad | 18,069 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál s tromi budovami nachádzajúci sa v
60 €/m2 0 €/m2
Rodinný dom | Mistríky | 178 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú chatu priamo na Donovaloch. Ide o nehnuteľnosť, ktorá slúži pr
380,000 € 2556 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.