Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN |2 Izb byt v novostavbe, 52 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 49.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

116,862 € 2361 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok s veľkou záhradou a sadom – Prašník, Grnča

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | 6,116 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Veľkorysý pozemok s potenciálom, Prašník (časť Grnča) BOSEN GROUP Vám e

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

166,000 € 27 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Komerčný objekt so širokým využitím, Leopoldov

Reality Leopoldov

Objekt pre obchod | Nádražná | 1,148 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom komerčné priestory s výborným potenciálom a možnosťou rôzneh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Leopoldov

1,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | P2 | Lukratívny pozemok s výhľadom na les, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 1 izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

1 izbový byt | SNP | 25 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom zariadený 1 izbový byt na ulici SNP v obci Veľké Leváre.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Veľké Leváre

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Nadštandardný 5i RD podľa Feng Shui, Turistická, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Turistická | 350 m²

BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardný 5 izbový rodinný dom, po

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

569,000 € 1626 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4-izbový rodinný dom na Golfe, Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Liesková | 90.27 m²

Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj 4-izb montovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza priamo n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lužianky

260,000 € 2880 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v štandarde, 430 m2 pozemok, Záhorská Bystrica

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 4 izbový dom ktorý je súčasťou dvojdom

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,999 € 3 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3i slnečný byt v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 4003 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Novostavba 5 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD1

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 166.14 m²

Realitná kancelária Bosen Banská Bystrica Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu samostatne

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

518,600 € 3121 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskeho priestoru_51 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 51 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske / obchodné pries

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 2-izbový vkusný byt s možnosťou parkovania - Slnečnice UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 62.01 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom úplne nový a krásne moderne zariadený 2-izbový byt v lokalit

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbový kompletne zariadený byt v Starom meste, Kyčerského

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a ešte neobývaný 2-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový m

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

130,800 € 1839 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: BOSEN | Pozemok so stavbeným povolením, Záhorská Bystrica, 579 m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Orešianková | 579 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením na dvoj

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

295,000 € 509 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok v tichej lokalite, Platanová-Bučany

Reality Bučany

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 1,023 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Bučany na ulici P

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bučany

105,000 € 103 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj parkovacieho státia pri letisku v projekte Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta 32 | 15 m²

Bosen Group ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v novom projekte Ovocné Sady. Nachádza

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom zaujímavého priestoru, Račianska, 180 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Račianska 21 | 180 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situovaný priestor v Bratislave, časť Nové Mesto na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový bungalov po kompletnej rekonštrukcii s pivnicou a veľkým pozemkom – Veľké Dvorníky, len 2 min od Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 147 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,990 € 1973 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| Priestranný rodinný dom v Kalinkove pri Dunajskej Lužnej,vhodný na bývanie aj podnikanie

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 245.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom v obci Kalinkovo, len 5 min o

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

433,000 € 1967 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový mezonet na predaj, Námestie Matice Slovenskej - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej 1296/12 | 235.69 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 4-izbový mezonet na Námestí Matice Slovens

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

300,000 € 1464 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom-veľkometrážna hala, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Dunajská Streda | 1,600 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom velkometrážnu halu v obci Padáň, ktorá je vzdialená len 10 m

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Areál s budovou, skladom a dostatkom parkovania

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Turbínová | 420 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný Administratívny - skladový areál v Bratislav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS