673 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Panenská | 76.9 m²
BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | 67.03 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí
320,000 € 4774 €/m²
2 izbový byt | 58.41 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor
328,000 € 5615 €/m²
Garáž | Pri Hrubej lúke | 12 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj vonkajšie parkovacie miesto - Bratislava - Dúbravka, projekt D
Cena dohodou
3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko
429,000 € 5797 €/m²
2 izbový byt | Fialová | 62.01 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom úplne nový a krásne moderne zariadený 2-izbový byt v lokalit
670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a ešte neobývaný 2-izbový
990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mistríky | 178 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú chatu priamo na Donovaloch. Ide o nehnuteľnosť, ktorá slúži pr
380,000 € 2556 €/m²
3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²
Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový m
130,800 € 1839 €/m²
5 a viac izbový byt | Radvanská | 166 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v
900,000 € 5422 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Orešianková | 579 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením na dvoj
295,000 € 509 €/m²
Skladový objekt | Račianska 21 | 180 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situovaný priestor v Bratislave, časť Nové Mesto na
800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lipová | 149 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou – Doj
267,000 € 1792 €/m²
Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 118 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka predaj kompletne zariadeného moderného domu v golfovom areáli Penati. Do
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jazerná | 500 m²
POZEMOK: Celková výmera pozemku je 500 m². Má ideálny tvar na výstavbu alebo oddychový priestor
100,000 € 200 €/m²
Rodinný dom | 147 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v
289,990 € 1973 €/m²
2 izbový byt | Na Majeri | 50.73 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 1,5-izbový byt v novom rozrastajúcom sa pro
169,990 € 3351 €/m²
Reštauračné priestory | Hraničiarska | 675 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj reštauráciu s vlastným pozemkom v atraktívnej loka
379,000 € 561 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
Realitná kancelária Bosen Group vám ponúka na predaj priestranný, 4-izbový rodinný dom v tichej
279,900 € 2392 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič
345,000 € 4707 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 44 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 44 448
45 €/m2 45 €/m2
Rodinný dom | Jablonové | 86.87 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu s po
268,000 € 3085 €/m²
Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 110 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho
325,000 € 2955 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.