Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Výnimočný 2.izb.byt so záhradkou, nový Downtown, Staré Mesto, 110m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.03 m²

Bosen Group ponúka na predaj výnimočný 2.izbový apartmán so záhradou v novom Downtowne, nachádz

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

484,900 € 4407 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Historický kaštiel s parkom, Malé Bielice, 6.000 m2

Reality Partizánske

Objekt pre obchod | 1,300 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj klasicistický kaštiel z prvej polovice 19. storočia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

650,000 € 500 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Prémiový 4-izbový byt 134 m², zimná terasa, 2× garáž, Vajnorská – oproti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový veľkometrážny byt s dvomi garážovými státia

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt so záhradou a parkovacím miestom, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²

BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rovinka

280,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok s potokom, Limbach, 1379m²

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 1,379 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka jedinečný pozemok s prírodnou hodnotou, vhodný na výstavbu ro

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

299,900 € 217 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Kancelárske priestory, Petržalka - Bratislava 48m2-1600m2.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 48 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici Röntgenova, Bratislava. PRIE

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok, 35 min od Prahy, nádherné okolie, Bořislav, 5709 m2

Reality Bořislav

Pozemok pre rodinné domy | Česká republika | Bořislav | Bořislav

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bořislav

200,000 € 35 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A32_04, Banka, Piešťany, 86.80 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.71 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 2612 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A42_05, Banka, Piešťany, 86.39 m2

Reality Banka

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.83 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banka

242,000 € 3466 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 3 izbový rodinný dom s pozemkom 1400 m2, Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Nám. sv. Františka | 80 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj viacgeneračný 3-izbový rodinný dom v obci Kalinkovo (okres Sen

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

279,000 € 3488 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderné 4 izbové rodinné domy vo výstavbe, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj v najvyhľadávanejšej lokalite Rovinka, len pár minút od Bratis

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2924 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Kompletne zariadený 2 izbový byt, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj príjemný, dispozične výborne riešený 2-izbový byt na ulici Nej

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

210,000 € 4038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Nadštandardné parkovacie státie v projekte EINPARK

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zadunajská cesta | 14 m²

Realitná kancelária BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne veľké parkovacie

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

36,500 € 2607 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A21_03, Banka, Piešťany, 89.89 m2

Reality Banka

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.41 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banka

234,000 € 3371 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 4 izbový byt s krásnym výhľadom B60 + A61_07, Banka, Piešťany, 199.42 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 129.82 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

484,000 € 3728 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nová Cena BOSEN| Nadštandardný 6-izbový rodinný dom v tichej lokalite Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Malé vinice | 193 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom, ktorý sa nachád

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

450,000 € 2332 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 4,5i rodinný dom - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Veterná | 130 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4,5 izbového rodinného domu na ulici Vet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

309,000 € 2377 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4,5i rodinný dom - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rodinný dom | 130 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

309,000 € 2377 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 1 izb. byt s balkónom a šatníkom, 53 m2

Reality Pezinok

1 izbový byt | 52.94 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,900 € 3190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 4 izbový byt s výbornou dispozíciou a záhradou Liesek , 88m2

Reality Liesek

4 izbový byt | 88 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Liesek, okres Tvrdošín. BYT:

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liesek

149,000 € 1693 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B2.03 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 86.12 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.03 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

259,990 € 3019 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt Kpt.J.Rašu, Dúbravka, 53m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

197,600 € 3728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na prenájom novostavba 2i byt s parkovacím miestom - Trenčín Halalovka.

Reality Trenčín

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária Bosen group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2- izbový

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

745 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebné pozemky na výstavbu RD - Ladce

Reality Ladce

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,252 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 stavebné pozemky v časti Horné Ladce o výmere 1 2

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

95 €/m2 95 €/m2

člen NARKS