Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | TABÁŇ - prenájom kancelárske priestory 151 m² Tabáň

Reality Nitra

Administratívny objekt | Štúrova | 151.32 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka prestížne kancelárske priestory na prenájom | 151,32 m² | Tabáň, Nitra

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | TABÁŇ - prenájom kancelárske priestory 218 m² Tabáň

Reality Nitra

Administratívny objekt | Štúrova | 218 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka prestížne kancelárske priestory na prenájom | 218 m² | Tabáň, Nitra V e

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | 2 izbový byt v projekte BLUEWAVE s krásnym výhľadom, 85,52m2, Banka, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 69.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v rezidenčnom projekte BLUEWAVE, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom-veľkometrážna hala, Dunajská Streda

Reality Padáň

Polyfunkčný objekt | Padan | 1,600 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom velkometrážnu halu v obci Padáň, ktorá je vzdialená len 10 m

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Padáň

3,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný pozemok Stupava, 10 000 m²

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Alejová | 10,000 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj lukratívny investičný pozemok v dyn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

1,100,000 € 110 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinného domu, BA- Rača 435 m2

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 435 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s príjemným výhľadom na Bratislavu určený k v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

312,000 € 717 €/m²

člen NARKS

BOSEN | A03 | Útulný 2 izbový apartmán A03, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 43.17 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 39.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 2 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 3782 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN I Pozemok so starým domom s krásnym výhľadom, Ružomberok, Baničné - Jelence, 1247m2

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Jelence | 1,247 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ideálny pozemok pre stavbu vysnívaného domu v meste Ružomberok

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

249,900 € 200 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Zariadený 3 izbový byt, Bory, BA, 74,05 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Tomislava P. Kolakoviča | 74.05 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3 izbový byt na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom 2 izbový byt s parkovacím miestom v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 52.4 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt s terasou a garážovým parkovacím miesto

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny 3 izbový apartmán pri pláži v modernom uzavretom projekte

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 3 izbový apartmán v exkluzívnom rezidenčnom komplexe

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

316,000 € 4222 €/m²

člen NARKS

Slnečné apartmány so záhradou v Cumbre del Sol

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj luxusný projekt moderných apartmánov v exkluzívnej lokalite Cu

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

408,000 € 2020 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba rodinného domu, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 80.43 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

259,000 € 3220 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Pozemok určený na výstavbu rodinných domov

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Brnianska | 3,326 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemok určený k výstavbe rodinných domov v obci Veľké Leváre,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

208,000 € 63 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom 2D -Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lúčky | 102 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s parkovacím státím v meste Trenčín. DO

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

308,000 € 2650 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.7 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.21 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | rezervované rodinný dom s pozemkom 4438 m² - Bobot

Reality Bobot

Rodinný dom | 154 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Bobot, vzdialenej len 25 minút

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bobot

Cena dohodou

člen NARKS

Bosen Realicity / 5 izbový rodinný dom v krásnom a tichom prostredí.

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 123 m²

BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný 5 izbový bungalov v obci Vojka nad Dunajom. Nehnut

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

299,987 € 2439 €/m²

člen NARKS

Bosen / 4 izbový byt s terasou a krásnym výhľadom na les

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 145.45 m²

Realitná kancelária Realicity vám ponúka krásny 4 izbový mezonetový byt s terasou a balkónom s

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

443,000 € 3299 €/m²

člen NARKS

Bosen | 2 izbový byt v Projekte Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 61.01 m²

Bosen Realicity Vám ponúka na predaj 2 izbový úplne nový byt v mestskej časti Devínska Nová Ves

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,900 € 3604 €/m²

člen NARKS

Bosen group | 4 izbový bungalov v Hegyeshalome

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom

Bosen group | Realicity Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, vhodný na rekreačné, aj celo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

210,000 € 2100 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový štýlový byt - balkón, komunitná záhrada

Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

244,900 € 4014 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s pasívnym príjmom v Kremnických vrchoch

Reality Lúčky

Rodinný dom | 298 m²

BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Lúčky, len 2 km od historickej Krem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lúčky

249,800 € 838 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka