Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (84  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

672 inzerátov v ponuke

BOSEN| Investičný apartmán v Tivate, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť a to pri

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

130,123 € 2892 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Chata s výhľadom na Bratislavu – Koliba - súkromie, pozemok 371 m², potenciál výstavby

Reality Bratislava-Nové Mesto

Chalupa, rekreačný domček | Na Vtáčniku | 35 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s neopakovateľnou atmosférou a nádherným výhľa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 8543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Veľkoplošný 4 izbový byt v obci Dobermannsdorf v Rakúsku, so záhradou a garážou

Reality Palterndorf-Dobermannsdorf

4 izbový byt | Rakúsko | Palterndorf-Dobermannsdorf | Viertelstrasse

POPIS NEHNUTEĽNOSTI BOSEN Group Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4 izbový byt, ktor

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Palterndorf-Dobermannsdorf

160,000 € 1538 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 5 izbový dom s garážou, Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Javorová | 149.35 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojpodlažný 5 izbový dom s garážou a tepelným čerpadlom, ktor

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

259,000 € 1734 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izb rodinný dom 133m2 v Rači, súkromná ulica

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Na medzi | 133 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 4-izb bungalov, ktorý spája pokoj a komfort. Tento dom

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

579,000 € 4504 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom, moderná viacúčelová budova, Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá je

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

900 € 6 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Útulný dizajnový rodinný dom v srdci Vysokých Tatier – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Športová | 131.5 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový moderný, dizajnový a zároveň praktický domov pod Tatr

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

289,999 € 2205 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Idylický rodinný dom na okraji Šuňavy

Reality Šuňava

Rodinný dom | Športová | 280 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dom v srdci malebného podtatranského údolia, ktorý

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šuňava

419,999 € 1500 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný rodinný dom v malebnej obci Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | Vlková | 168.85 m²

Bosen group Poprad do ponuky prinášame atraktívnu novostavbu rodinného domu v podtatranskej obc

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vlková

379,999 € 2251 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Lukratívny, priestranný byt v Spišskej Sobote

Reality Poprad

3 izbový byt | Pod Bránou | 120 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka výnimočný podkrovný byt s veľmi veľkorysou rozlohou 130 m² v hist

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2392 €/m²

člen NARKS

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba: 3-izbový apartmán s krbom a terasou, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Apartmán | 53.63 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3-izbového apartmánu v srdci Nízkych Tat

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

149,000 € 2778 €/m²

člen NARKS

BOSEN | IDEAL Homes | 1 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 49.49 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 2000 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na predaj Investičný pozemok, 2,8 ha, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | 28,018 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2,8 ha v polyfunkčnom území výroby a

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN GROUP I 2 izbový priestranný byt v obci Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Višňová | 50 m²

BOSEN GROUP I Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený, 2-izbový byt na Višňovej u

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Hamuliakovo

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok s potenciálom pre výstavbu rodinných domov

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Hadovce | 2,105 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Komárno, časť Hadovce o výmere 2 105

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

225,000 € 107 €/m²

člen NARKS

BOSEN I Investičný stavebný pozemok s rozlohou 855 m2

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 855 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v okrese Senec, obci Dunajská Lužn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

240,000 € 281 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU NA LIPTOVE, JAMNÍK

Reality Jamník

Pozemok pre bytovú výstavbu | 560 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný (stavebný) pozemok s rozlohou 560 m2 v obci Jamník, ok

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jamník

105 €/m2 105 €/m2

člen NARKS

LOYALTERS | stavebný pozemok Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 1,096 m²

POZEMOK: Lichobežníkový mierne svahovitý slnečný pozemok s výmerou 1096 m2, registra C, je situ

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 1 izb. byt s balkónom a šatníkom, 53 m2

Reality Pezinok

1 izbový byt | 52.94 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,900 € 3190 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 4 izbový byt s výbornou dispozíciou a záhradou Liesek , 88m2

Reality Liesek

4 izbový byt | 88 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Liesek, okres Tvrdošín. BYT:

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liesek

149,000 € 1693 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B1.05 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 92.53 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B1.05 v prestížnom projekte Žof

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

299,990 € 3242 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B2.03 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 86.12 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.03 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

259,990 € 3019 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Likavka, 378m²

Reality Likavka

Rodinný dom | 70 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka. Nehnuteľnosť sa nachádz

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Likavka

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS