Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

673 inzerátov v ponuke

LOYALTERS | Veľký 4-izbový byt s garážou v Janovej Lehote

Reality Janova Lehota

4 izbový byt | 110 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s garážou a zá

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Janova Lehota

149,500 € 1359 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov – Galanta

Reality Galanta

Administratívny objekt | Zoltána Kodálya | 21.6 m²

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov – Galanta, rôzne veľkosti od 15 m² do 39 m² Popis ne

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

10.1 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Investičný pozemok s potenciálom budúcej výstavby RD

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovianky | 46,799 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 4,7 ha v mestskej časti Š

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Na prenájom zabehnutá reštaurácia v Michale na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Reštaurácia | 146 m²

REZERVOVANÉ !!! Na prenájom zabehnutá reštaurácia v Michale na Ostrove Máte sen o vlastnej ús

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Michal na Ostrove

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný dvojgeneračný RD s bazénom, obec Padáň

Reality Padáň

Rodinný dom | Hlavná | 360 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojgeneračný, samostatne stojací rodinný

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Padáň

369,000 € 1025 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ - Rodinný dom v Limbachu, ktorý má všetko - squashovú halu, záhradu aj vínnu pivnicu

Reality Limbach

Rodinný dom | Raková | 468 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Limbachu na ú

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

525,000 € 1122 €/m²

člen NARKS

ARISE | Rekreačná chata s pozemkom Vtáčnik, okres Prievidza

Reality Oslany

Chalupa, rekreačný domček | - | 107 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s pekným

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oslany

99,900 € 978 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 1,5 izbový byt, Ľadová ulica - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ľadová | 41.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný a klimatizovaný 1,5 izbový byt v srdci Bratislavy, s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový priestranný byt, Bratislava - Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 133 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný a elegantný 4-izbový byt na ulici Višňová v Brat

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Chalupa pod lesom na Predaj Smolenice časť Jahodník

Reality Smolenice

Chalupa, rekreačný domček | Jahodnícka | 56 m²

CHALUPA: Útulná jednopodlažná chalupa s 2 izbami. Chalupa si prešla čiastočnou rekonštrukciou v

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smolenice

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen | 3 izbový moderný a svetlý byt Hainburgu

Reality Hainburg a. d. Donau

3 izbový byt | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau | Hummelstraße

Bosen group vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a slnečný 3-izbový byt priamo pod hradom v

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hainburg a. d. Donau

296,000 € 3700 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Bývajte, prenajímajte, zhodnocujte – v Marcheggu

Reality Marchegg

3 izbový byt | Rakúsko | Marchegg | Bahnstrasse

Zaujímavá investičná príležitosť v rakúskom Marcheggu Realitná kancelária BOSEN Group Vám exkl

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Marchegg

154,000 € 2301 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN PRENÁJME 3IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V HAINBURG/DONAU

Reality Hainburg a. d. Donau

3 izbový byt | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

PRIESTRANNÝ A SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRBOM A LOGGIOU | HAINBURG AN DER DONAU BOSEN | GROUP VÁ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Hainburg a. d. Donau

820 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 10 izbový priestranný viacgeneračný RD s potenciálom, Kyselica, 365 m2

Reality Kyselica

Rodinný dom | Kyselica | 365 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj dvojposchodový, viacgeneračný rodinný dom so záhradou, nachádz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kyselica

430,000 € 1178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - BOSEN | Praktický 4 izbový byt 81 m2, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajecká | 81.74 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4- izbový byt na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

214,990 € 2630 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN I Investičný pozemok na predaj, Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,110 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1110 m2 v obci Modra v časti Harmóni

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN| Stavebný pozemok, 701 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 701 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok, situovaný v tichej a obľúbenej lok

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

94,500 € 135 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÝ _ 2 izbový apartmán s krásnym výhľadom A2_02, Banka pri Piešťanoch, 122.94 m2

Reality Piešťany

Apartmán | 68.59 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového apartmánu v rezidenčnom projekt

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

233,000 € 3397 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | A08 | Mezonetový 4 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 128.83 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Ondrašovská | 113.83 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmán v srdci krásneho mesta Liptovský

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

279,670 € 2616 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 3 izbový byt s krásnym výhľadom B60_07, Banka, Piešťany, 154.92 m2

Reality Banka

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 96.4 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banka

350,000 € 3631 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Slnečný 4 izbový rodinný dom s 2 zimnými záhradami, Šenkvice, 800m2

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Chorvátska | 270 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj rozlohou veľkorysý rodinný dom

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s wellness a podnikateľským priestorom, Veľké Bielice, 521 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | 521 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 5 izbový dom so súkromným wellnessom a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TEPLICZ | Obchodný priestor na prízemí v novostavbe TEPLICZ, Teplická, Piešťany, 73.52 m2

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Teplická | 73.52 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj obchodno-prevádzkový priestor v novom projekte TEPLICZ v samom

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

239,000 € 3251 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2.izb.byt v projekte Ovocné Sady, Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Bosen Group ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou v úplne novom p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 11 €/m²

člen NARKS