Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (84  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

672 inzerátov v ponuke

BOSEN | Zariadený 2,5 izbový byt v Starom meste -Jelenia ulica, 54m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 53.55 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor 2,5 izbový na ulici Jelenia, Bra

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4949 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom 1D -Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lúčky | 102 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s parkovacím státím v meste Trenčín. DO

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

308,000 € 2708 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na predaj byt v centre Trenčína o výmere 78m2 s parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 79 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

208,000 € 2633 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok 648 m² - Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 648 m² v Skalke nad Váhom. POZEMO

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

65,900 €

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE 2 izbový byt s výhľadom na rieku, Banka Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 85.17 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 2583 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Svetlý 2 izbový byt s priestrannou loggiou, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 55 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Bratislava - Podunajské Biskupice na Podz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

195,000 € 3545 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Pozemok priamo na Čertovici

Reality Vyšná Boca

Iný stavebný pozemok | Čertovica | 670 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho stred

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Boca

105,000 € 157 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4‑izbový byt 101 m² pre rodinu – Nitra, Klokočina

Reality Nitra

4 izbový byt | Benkova | 94 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, moderný a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2287 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Obchodný priestor s univerzálnym využitím, 170 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Agátová | 170.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, vzdušný a presvetlený obchodný priesto

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 1346 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Na predaj - Pozemok určený na výstavbu RD, 20 000 m2, Dvory nad Žitavou, okres Nové Zámky

Reality Dvory nad Žitavou

Orná pôda | 20,000 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok o výmere 20 000 m2 v obci Dvory nad Žita

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

35 €/m2 35 €/m2

člen NARKS

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok určený na výstavbu rodinných domov

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Nálepkova | 0 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Moste pri Br

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,200,000 €

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskeho priestoru, Čajakova 13, Bratislava 1 – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čajakova | 58.41 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory na Čajakovej ulici 13 -

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový apartmán v rezorte Golf Montesol

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj elegantný apartmán v prestížnom rezorte Golf Montesol na špani

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

270,000 € 3506 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v Ružinove pri OC Retro, 73m².

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 67 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt na Sedmokráskovej ulici v o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderné apartmány v privátnom komplexe v Dénia

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderné 3 a 4 izbové apartmán v atraktívnej lokalite Denia La

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

355,000 € 3613 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba RD s garážou v projekte Pod ihriskom, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 116.22 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavby rôznych dispozícií rodinných domov v lokalite Pri Š

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

389,000 € 3347 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované! BOSEN| Záhradná chata, Sološnica, okres Malacky

Reality Sološnica

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj záhradnú chatku na vlastnom pozemku, s vinárskou pivničkou, v

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sološnica

65,000 € 1161 €/m²

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj polyfunkčný priestor 1.1.1 - Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Lúčky | 149.73 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj polyfunkčný priestor v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.10 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 72.42 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.6 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.86 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Investičný pozemok 2865 m2 - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | 2,865 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na investičné účely v Novej Dubnici - ulica SNP

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN| Moderný apartmán v Porto Montenegro, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Garsónka | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj elegantný a moderne zariadený apartmán v p

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026