Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | PREDAJ 4 izbový hausbót na brehu Jaroveckého ramena, Bratislava

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | 180 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj celoročne obývateľný hausbót na brehu Jaroveckého r

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

699,900 € 3888 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LOYALTERS | Veľký 4-izbový byt s garážou v Janovej Lehote

Reality Janova Lehota

4 izbový byt | 110 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s garážou a zá

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Janova Lehota

149,500 € 1359 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ - Rodinný dom v Limbachu, ktorý má všetko - squashovú halu, záhradu aj vínnu pivnicu

Reality Limbach

Rodinný dom | Raková | 468 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Limbachu na ú

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Limbach

525,000 € 1122 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami - Habovka

Reality Habovka

Apartmánový dom | 469 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Habovka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Nová cena. Veľký rodinný dom s garážou Rudno nad Hronom

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | 233 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

178,000 € 764 €/m²

člen NARKS

ARISE | Predaj kancelárie pre váš biznis.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Panónska | 72.56 m²

Kancelársky, administratívny priestor na PREDAJ – Panónska cesta, Petržalka Na fotkách vidíte

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3170 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 563 m2 v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sadová | 563 m²

Predaj stavebného pozemku, Ivanka pri Dunaji. Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Group V

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 336 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ARISE | Rekreačná chata s pozemkom Vtáčnik, okres Prievidza

Reality Oslany

Chalupa, rekreačný domček | - | 107 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s pekným

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oslany

99,900 € 978 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 209,82m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 209.82 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

ARISE | Predaj-exkluzívny pozemok s panorámou Partizánskeho

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | - | 15,420 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj Investičný pozemok s pan

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový priestranný byt, Bratislava - Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 133 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný a elegantný 4-izbový byt na ulici Višňová v Brat

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5 izbový byt, Ľadová ulica - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ľadová | 41.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný a klimatizovaný 1,5 izbový byt v srdci Bratislavy, s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Vírová cesta | 200 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom prerobený na dve bytové jednotky so sa

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

250,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Výnimočný 4 izb.mezonet, veľká terasa, vlastný výťah, Hergottova, 145 m2

Reality Svätý Jur

4 izbový byt | Hergottova | 145 m²

Bosen Group ponúka na predaj veľký štvorizbový apartmán s veľkou terasou, vlastným výťahom, dvo

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

409,900 € 2689 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Obchodný priestor v New Living Center, 213 m2, Rožňavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rožňavská | 213 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre moderného bývania New Living Cent

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Investičná príležitosť - Rozostavaná stavba Lackovec vhodná ako DSS

Reality Beckov

Rodinný dom | Beckov | 1,200 m²

Bosen Group Vám ponúka skvelú investičnú príležitosť na dokončenie v Beckove priamo pod magicko

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Beckov

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Novostavba rodinného domu 118 m2 - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | 118 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu "bungalov Aurelius" v meste Trenčín. DO

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

337,000 € 2856 €/m²

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.3 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.86 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Rekreačná chalupa, penzión s bazénom, Ľuboreč

Reality Ľuboreč

Hotel, penzión, ubytovňa | 550 m²

ZNÍŽENÁ CENA. Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnej cha

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Ľuboreč

550,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový 85m2 byt s terasou a záhradou, 177m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska 2 | 85.18 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka výnimočnú nehnuteľnosť – na predaj 3-izbový byt s vlastným sú

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

364,000 € 4273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | NOVÁ CENA, Novostavba pri termálnom kúpalisku, Rapovce.

Reality Rapovce

Rodinný dom | 79 m²

Nová zvýhodnená cena! Realitná kancelária Bosen Lučenec vám exkluzívne ponúka na predaj menší 4

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rapovce

78,000 € 1265 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4i rodinného domu - Trenčianske Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rodinného domu v obci Tre

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

280,000 € 2188 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s garážou v Rovinke, pozemok 914m2

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská | 200 m²

BOSEN | Rodinný dom s garážou v Rovinke, pozemok 914m2 Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

359,900 € 1800 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4i rodinného domu - Trenčín, Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | 120 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu 4 izbového samostatne stojaceho rodinného domu na p

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

350,000 € 2917 €/m²

člen NARKS