Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | A03 | Útulný 2 izbový apartmán A03, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 43.17 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 39.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 2 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 3782 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN I Pozemok so starým domom s krásnym výhľadom, Ružomberok, Baničné - Jelence, 1247m2

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Jelence | 1,247 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ideálny pozemok pre stavbu vysnívaného domu v meste Ružomberok

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

249,900 € 200 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Zariadený 3 izbový byt, Bory, BA, 74,05 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Tomislava P. Kolakoviča | 74.05 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3 izbový byt na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom-veľkometrážna hala, Dunajská Streda

Reality Padáň

Polyfunkčný objekt | Padan | 1,600 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom velkometrážnu halu v obci Padáň, ktorá je vzdialená len 10 m

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Padáň

3,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom 2 izbový byt s parkovacím miestom v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 52.4 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt s terasou a garážovým parkovacím miesto

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | A05 | Mezonetový 4 izbový apartmán A05, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.14 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 75.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

221,200 € 2944 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový rodinný dom v rekreačnej oblasti Prístav, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Gabčíkovo - prístav | 101 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v rek

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

174,500 € 1728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Jedinečné bývanie v 3 izbovom byte so záhradou, 2x parking

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 59.14 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, slnečný 3-izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

1,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Rodinný dom Bratislava Staré Mesto – Vetvová ulica, pozemok 565 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Vetvová | 91 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Bratislave – Staré Mesto na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

580,000 € 6374 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbová vila INDIANA s bazénom v lokalite Padonan, Canggu, Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

VILA: Úžitková plocha: 120 m², Zastavaná plocha: 60 m², Pozemok: 165 m² Vila sa nachádza v poko

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

225,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Investičná nehnuteľnosť v Tivate, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť a to pri

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

125,000 € 4032 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný pozemok, Sekule

Reality Sekule

Pozemok pre rodinné domy | 5,700 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sekule, časť Šutrovňa. POZEMOK: rov

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sekule

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Bratislava, Staré Mesto, 150m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta 41a | 150 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s predzáhradkou a parkovací

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kancelárske priestory 131m2 s peknou terasou - Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 190.88 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor s veľkou terasou a výhľadom na námestie

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 2-izbový byt pri Dunajskej Strede, parkovanie v cene, 50 m2

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 50 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom svetlý, moderne zariadený 2-izbový byt v Orechovej Potôni.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

425 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Komfortný 2-izbový byt v blízkosti Dunajskej Stredy s klimatizáciou

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

425 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Kancelárske priestory do 536 m2, Hviezdoslavovo námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 540 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom administratívne priestory - kancelárie na Hviezdo

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

Exkluzívny 3 izbový apartmán pri pláži v modernom uzavretom projekte

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 3 izbový apartmán v exkluzívnom rezidenčnom komplexe

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

316,000 € 4222 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba RD s garážou, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 107.39 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

379,000 € 3529 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Novostavba rodinného domu, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 80.43 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

259,000 € 3220 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Zariadený 2-izbový byt, City Park Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49.85 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Plynárenskej ulici v projekte City Park Ruži

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS