Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | REZERVOVANÉ! Novostavba rodinného domu pri obci Závod, lokalita Priečne

Reality Závod

Rodinný dom | Priečne | 175 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu v lo

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

215,000 € 1229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na prenájom 3i byt v centre mesta s parkingom - Olbrachtova ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Olbrachtova ulica | 68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3i byt v centre mesta s parkingom - Olbrachtova u

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

830 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok v krásnom prostredí, 1071 m2 - Mníchova Lehota

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | 1,071 m²

Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

75,000 € 70 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Slnečný 14á pozemok Cabaj-Čápor, časť Riegler

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Riegler | 1,432 m²

BOSEN NITRA Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok 14á s vidieckym domčekom, 15 km od Nitry R

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

95,000 € 66 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný dvojgeneračný RD s bazénom, obec Padáň

Reality Padáň

Rodinný dom | Hlavná | 360 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojgeneračný, samostatne stojací rodinný

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Padáň

369,000 € 1025 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN I Unikátny agroturistický komplex na predaj, Toskánsko

Reality Taliansko

Hotel, penzión, ubytovňa | Taliansko

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný agroturistický komplex na predaj

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj

1,590,000 € 5906 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Apartmánový komplex s plážou a wellness, Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Nové Košariská | 777 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj wellness penzión v mediteránskom štýle s vlastnou plážou a 5 a

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

1,750,000 € 2252 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN I 5-izbový rodinný dom na Royovej ulici, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 112 m²

Realitná kancelária Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 5-izbový rodinný

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2kk apartmán s priestrannou t

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | A05 | Mezonetový 4 izbový apartmán A05, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.14 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 75.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 4 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

221,200 € 2944 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový rodinný dom v rekreačnej oblasti Prístav, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Gabčíkovo - prístav | 101 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v rek

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

174,500 € 1728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Jedinečné bývanie v 3 izbovom byte so záhradou, 2x parking

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 59.14 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, slnečný 3-izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

1,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Rodinný dom Bratislava Staré Mesto – Vetvová ulica, pozemok 565 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Vetvová | 91 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Bratislave – Staré Mesto na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

580,000 € 6374 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| Investičná nehnuteľnosť v Tivate, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť a to pri

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

125,000 € 4032 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | Karola Virsíka | 150.01 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 4 izbového rodinného domu v širšom ce

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

359,000 € 2300 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | novostavba 4 izbový rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | Ludwiga Angerera | 90.67 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s pozemkom v M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

315,000 € 3474 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na prenájom obchodný priestor Malacky Malé námestie

Reality Malacky

Obchodné priestory | Malé námestie | 87 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre okresného mesta Malacky v polyfun

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 2.9 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.02 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Pozemok vhodný na podnikateľký účel- Bratislavská TN

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bratislavská | 1,319 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Kúpim garážové státie - Rezidencia Tabáň

Reality Nitra

Garáž | Piaristická 16 | 1 m²

BOSEN NITRA, hľadá pre konkrétneho klienta garážové státie na kúpu v Rezidencii Tabáň. Máme kon

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Hrebienok Resort, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 72 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou, ga