Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²
Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin
259,000 € 1891 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²
Ponúkame na predaj modernú nádherný dom zariadený v jedinečnom vintage štýle, ktorý dýcha histó
430,000 € 2263 €/m²
Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 2,649 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj veľkorysý rekreačný pozemok nachádzajúci sa v
150 €/m2 150 €/m2
Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,506 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj rekreačný pozemok nachádzajúci sa v areáli rek
150 €/m2 150 €/m2
Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,143 m²
150 €/m2 150 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²
Komfortný Pozemok na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projekto
200 €/m2 200 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 389 m²
MAREČEK REALITY exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom v
189,500 € 487 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 92 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový rodinný dom v Plaveckom Štvrtku. Dom s 1 spálňou, obývacou izbou
880 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 144.7 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový poschodový dom v obci Plavecký Štvrtok v okrese Malacky. Nachádza
239,900 € 1721 €/m²
Orná pôda | 12,000 m²
Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô
1.4 €/m2 1 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 77 m²
RADO Reality ponúka na predaj chatu v rezorte rekreačnej oblasti Vampíl. Táto oblasť sa nachád
120,000 € 1558 €/m²
Záhradná chatka | Vampíl | 121 m²
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu pri potoku (nutná rekonštrukcia) na krásnom a pokojnom m
84,990 € 498 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 978 m²
N003-15-TEHA Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s kúskom lesa v tichom prostredí Píniovej
198,600 € 203 €/m²
Rekreačný pozemok | 535 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I
109,990 € 206 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wellness Hotel Spar | 540 m²
Popis nehnuteľnosti JKV REAL predstavuje jedinečnú príležitosť pre prvý krok, k splneniu svojh
130,000 € 241 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 69 m²
Miesto, kde naozaj vypnete. Len kúsok od Bratislavy. Ponúkame na predaj útulnú 3-izbovú chatu
144,900 € 2100 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Úžasný relax na chate pri jazere. So súhlasom majiteľa vám exkluzívne ponúkam na predaj modern
226,600 € 3777 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 10,179 m²
Pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, v územnom pláne OBCE! Tieto pozemky v Plaveckom Št
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 98.55 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izb. rodinný dom s veľkým pozemkom. RODI
249,900 € 2536 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si
139,000 € 188 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 1,970 m²
RE/MAX Mr & Mrs – vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komerčný areál Banarka
1,500,000 € 761 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²
NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | Píniová Alej, Plavecký Štvrtok 103 m² | pozemok 290 m² | p
256,000 € 2485 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 541 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 541 m2 v krásnej lokalite Vampíl, blízko mesta Mala
115,000 € 213 €/m²
Rodinný dom | 144.7 m²
Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval
239,900 € 1721 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.