NA PREDAJ kompletne zariadená vila s veľkým pozemkom neďaleko hlavného mesta Rím -Taliansko

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

NA PREDAJ samostatne stojaca vila, ktorá bola postavená v roku 2014. Odolná proti zemetraseniu

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj

349,000 € 1583 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÉ! 2-izb. byt s verandou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

PREDANÉ! Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2553 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb RD so záhradou v Taliansku na ostrove Grado

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj krajný, r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 1341 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb. byt 112m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 973 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

BYTOČ RK - Samostatná 5-izb. vila v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 1293 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 2857 €/m²

BYTOČ RK - samostatný 3-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Latisana

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro (resp. Bibione), kde začína Benátska rivi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

154,000 € 824 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD s 2-garážou a veľkým pozemkom v Taliansku neďaleko pobrežia - Carlino

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, resp. slnečného ostrova Grado v Taliansk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 1572 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb byt 88m2 s vlastnou záhradkou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Precenicco

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

BYTOČ RK - pekný 3-izb byt 94m2 s garážou, parkovaním a 2x terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Palazzolo dello Stella

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano v Taliansku, ponúkame v tichej rezidenčnej štvrti Palazzo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

113,000 € 1202 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 2 izbové exkluzívne apartmány v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

840,000 € 15273 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Gradisca d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

179,000 € 869 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 148m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti mes

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 476 €/m²

BYTOČ RK - 1-izb. apartmán s terasou a parkovaním v Taliansku - Lignano

Reality Taliansko

1 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Lignano Sabbiadoro, v centrálnej, ale tichej č

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

127,000 € 3969 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Muzzana del Turgnano

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

BYTOČ RK - veľký 4-izb byt 167m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Palazzolo dello Stella

Reality Taliansko

4 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame vo vyhľadávanej rez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

148,000 € 886 €/m²

BYTOČ RK - svetlý apartmán s veľkou terasou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, len 900 metrov od pláže ponúkame na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

122,000 € 1718 €/m²

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - vidiecky 4-izb. RD v Taliansku neďaleko mora s pozemkom 1.080 m2 - Fiumicello

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

169,000 € 1300 €/m²

BYTOČ RK - pekný 1-izb. apartmán s veľkou terasou v Taliansku Bibione

Reality Taliansko

1 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj 1-izbový apartmán

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

97,000 € 2853 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - San Canzian d'Isonzo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

234,000 € 1279 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie