Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | RD s možnosťou výstavby 6 domov, Veľké Bielice, 4.780 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | 120 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v meste Parti

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

250,000 € 2083 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom A7_02, Banka, Piešťany, 123.77 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.89 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

260,000 € 3392 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B31_04, Banka, Piešťany, 84.65 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.1 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

232,000 € 3575 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVÁ CENA BOSEN | Exkluzívne: Obchodný priestor a 4-izbový byt pod jednou strechou – Opoj

Reality Opoj

Rodinný dom | 160 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor a zároveň rodinný dom, ktorý spáj

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Opoj

200,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA Bosen ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Ružová dolina | 926 m²

Bosen Group ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v lokalite Suchá nad Parnou v okrese Trnava.

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

250,000 € 270 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Luxusný 2 izbový byt s extravagantným vybavením, Piešťany, 112.95 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 112.95 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu luxusného 2 izbového bytu v rezidenčnom pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN |3 Izb byt v novostavbe, 60,3 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | 60.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

136,240 € 2259 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok medzi Liptovským Mikulášom a Ružomberkom, Ivachnová - Lazy, 10.328 m2

Reality Ivachnová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,328 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemok medzi Ružomberkom a Liptovským Mikulášom pri diaľnici

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivachnová

599,900 € 58 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Bratislava, Staré Mesto, 150m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta 41a | 150 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s predzáhradkou a parkovací

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba RD s garážou, Rohožník

Reality Rohožník

Rodinný dom | 107.39 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

379,000 € 3529 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Kancelárske priestory 131m2 s peknou terasou - Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 190.88 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor s veľkou terasou a výhľadom na námestie

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 2-izbový byt pri Dunajskej Strede, parkovanie v cene, 50 m2

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 50 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom svetlý, moderne zariadený 2-izbový byt v Orechovej Potôni.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

425 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Komfortný 2-izbový byt v blízkosti Dunajskej Stredy s klimatizáciou

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

425 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Kancelárske priestory do 536 m2, Hviezdoslavovo námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 540 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom administratívne priestory - kancelárie na Hviezdo

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2-izbový byt, City Park Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49.85 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Plynárenskej ulici v projekte City Park Ruži

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok pre rodinný dom Kostolište

Reality Kostolište

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 906 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite v obci Kostolište, len 5 mi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kostolište

199,320 € 220 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj starší rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Moravský Svätý Ján

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | Moravský Svätý Ján | 129 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce s veľkorys

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravský Svätý Ján

144,000 € 1116 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj rodinný dom v obci Závod

Reality Závod

Rodinný dom | Závod | 101 m²

Bosen Group Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v obci Závod, situovaný vo

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

146,000 € 1446 €/m²

člen NARKS

BOSEN | RD so 14á pozemkom v tichej oblasti Malá Dolina

Reality Veľká Dolina

Rodinný dom | 84 m²

Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v absolútnej oáze pokoja v dedinke Veľká Do

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Dolina

109,000 € 1298 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Pozemok so stavebným povolením – 5 zrubov, Liptovské Kľačany

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,114 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj developerský pozemok s právoplatným stavebným povolením

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s obrovským investičným potenciálom – Rohovce , okres DS

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 269 m²

BOSEN | Rodinný dom s veľkým pozemkom a obrovským investičným potenciálom – Rohovce, okres Duna

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohovce

268,900 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný rodinný dom s vinnou pivnicou a veľkým pozemkom – Padáň

Reality Padáň

Rodinný dom | 220 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj priestranný, precízne udržiavaný rodinný dom v tichej obci Pad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Padáň

298,000 € 1355 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Na prenájom zabehnutá reštaurácia v Michale na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Reštaurácia | 146 m²

REZERVOVANÉ !!! Na prenájom zabehnutá reštaurácia v Michale na Ostrove Máte sen o vlastnej ús

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Michal na Ostrove

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ 6-izbový rodinný dom s pozemkom 448m2, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Hurbanova | 213 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

285,000 € 1338 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka