2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J
229,000 € 3754 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 61 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostred
229,000 € 3754 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²
Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod
244,000 € 5186 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 50 m²
Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli
244,000 € 4880 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 47.05 m²
Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jantárova, Jarovce v projekte Nový Jantár. Výmera 47,05 m²
244,000 € 5186 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²
Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač
244,000 € 4901 €/m²
2 izbový byt | Smaragdova | 47.05 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2izbový byt v projekte Nový Jantár. Mo
244,000 € 5186 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 64 m²
LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT V JEDNOM, ŠTÝLOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PRIE
256,900 € 4014 €/m²
2 izbový byt | Jaspisová | 61 m²
ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE Assenzio Property ponúka na
314,900 € 5162 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.