Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, najžiadanejšia dispozícia, Belinského ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 74 m²

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,800 € 3646 €/m²

Top
Top

Kompletne novozrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou 85m2 - Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Na Hôrke | 85 m²

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 85 m2 na ul. Na Hôrke, Nitra. Byt s l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,900 € 2187 €/m²

Top
Top

REZERVOVANE 3-izbový byt 73m2 s loggiou a balkónom v obľúbenej časti Ružinova - Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3685 €/m²

Top
Top

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 3936 €/m²

Top
Top

Luxusný novo zrekonštruovaný 4 izbový byt na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 92 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočný, novo zrekonštruovaný 4-izbový byt, nachádzajúci sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4337 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A SÚKROMNÝM PARKOVANÍM V POKOJNEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY PREDAJ: ŠTÝLOVÝ 5-izb. poschodový dom s terasou, záhradkou aj garážou

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubová | 340 m²

č. 11999 Exkluzívny predaj samostatne stojaceho 5-izbového dvojpodlažného rodinného domu s tera

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Info v RK

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou, balkónom a klimatizáciou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

359,900 € 6070 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Top
Top

Predaj rodinného domu s pozemkom 983 m² v exkluzívnej lokalite pri Slavíne, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 528 m²

Predaj rodinného domu s pozemkom 983 m² v exkluzívnej lokalite pri Slavíne Ponúkam na predaj s

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Moderný 4-izbový rodinný dom 110m2 s veľkorysým pozemkom 416m2 – v súkromnej ulici Horná, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Horná | 110 m²

Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4-izbový rodinný dom typu dvojdom, nachádzajúci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

424,900 € 3863 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: Na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Atletická | 84 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

289,000 € 3440 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie