6027245 (Juy7A73lcHD) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 04. 03. 2026

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

167,000 € 2114 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
79 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ulici, situovaný na 4. poschodí zo 7 v bytovom dome.

Lokalita a občianska vybavenosť

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – v pešej dostupnosti sa nachádza:

autobusová zastávka,
potraviny,
základná škola,
gymnázium,
ďalšie služby.

Ide o praktickú lokalitu vhodnú pre rodiny aj pohodlné mestské bývanie.

Dispozícia a výmera

Byt má výmeru 85 m2, čo poskytuje dostatok priestoru pre rodinu alebo viacčlennú domácnosť. Dispozične je riešený ako 3-izbový byt s praktickým rozložením izieb a úložným priestorom (rolldoor skriňa na chodbe).

K bytu prislúcha latková pivnica o výmere 2,39 m2.
Z kuchyne je výstup na priestrannú lódžiu (3 m2), ktorá poskytuje príjemný priestor na oddych.

Samostatné WC a kúpeľňa s rohovou vaňou zvyšujú komfort bývania.

Stav bytu a rekonštrukcia

V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia:

nové stierky,
plávajúce podlahy,
tapety,
dekoračná maľovka v detskej izbe,
plastové okná.

Murované jadro je veľkou výhodou z hľadiska trvácnosti, kvality a možností ďalších dispozičných úprav podľa predstáv nového majiteľa.

Zariadenie a náklady

Byt sa predáva kompletne zariadený, takže je možné sa ihneď nasťahovať bez nutnosti ďalších počiatočných investícií.

Byt je vhodný ako príjemné rodinné bývanie aj ako investícia na následný prenájom.

Mesačné náklady predstavujú približne 250 €.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
79 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
7

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing Antónia Janečková

Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Pribinova 25 • , Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

167,000 € 2114 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing Antónia Janečková

člen NARKS
Broker Consulting, a.s.