Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný
139,000 € 869 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca
145,080 € 130 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.
90,000 € 1139 €/m²
2 izbový byt | Potočná | 58 m²
Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo
189,900 € 3274 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod
409,900 € 3100 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 405 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Dvorníky, ktorý predstavuje ideálne ri
450,000 € 1111 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový
175,900 € 3279 €/m²
3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²
Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob
161,990 € 2382 €/m²
2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový
141,750 € 2250 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v
149,000 € 82 €/m²
Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²
Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie
189,000 € 1530 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 587 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit
185,000 € 315 €/m²
Rodinný dom | 188 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²
Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr
149,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz
59,900 € 79 €/m²
3 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 114.5 m²
Ponúkam na predaj moderný, nadštandardne vybavený 3-izbový mezonetový byt s terasou situovaný v
375,000 € 3275 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²
Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v meste Vysoké Tatry, v TOP
219,500 € 4142 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 41.73 m²
164,900 € 3952 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 19.27 m²
Ponúkam na predaj nové, moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. P
1,690 €/m2 88 €/m2
2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²
164,900 € 3952 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre
567,000 € 1829 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro
209,800 € 1720 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 104 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými
129,000 € 1240 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.