BONJOUR REAL: Na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Atletická | 84 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

289,000 € 3440 €/m²

Top
Top

Biely Kostol - Novostavba vkusného 2-izbového bytu s veľkou terasou (48,05 m2) a dvomi parkovacími miestami !!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Okružná | 54.57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt nachá

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

193,900 € 3553 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný, viacgeneračný rodinný dom v Bielom Kostole, vhodný aj na podnikanie.

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Hlavná | 388 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nach

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Biely Kostol

350,000 € 902 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Biely Kostol- ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom Exkluzívne v Kaldoreal !!!

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 90 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obľúbene

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

149,900 € 1666 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a garážou, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

189,900 € 3274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Hlavná | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Hlavná | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

Moderný 3+1 izbový dom po kompletnej rekonštrukcii s priestranným pozemkom 1293 m2, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Pionierske námestie | 137 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 3+1 izbový rodi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

363,000 € 2650 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | ulica | 130 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu postaveného

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

368,000 € 2831 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj lukratívne pozemky v novovzniknutej lokalite obce Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 579 m²

Moderný maklér ponúka na predaj lukratívne pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v príjem

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

307 €/m2 307 €/m2

Bývanie v novostavbe 2,5i bytu, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | 47 m²

Moderné bývanie bez kompromisov v obľúbenom Bielom Kostole. Ponúkame na predaj štýlový 2,5 izb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

189,000 € 4021 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Posledné 2 pozemky na predaj Trnava - Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Bronzová | 584 m²

Priamo od developera, posledné dva voľne pozemky určené na stavbu rodinných domov. Lokalita: B

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Posledný voľny 5-izbový 124 m2 mezonet na predaj

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²

Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO | BRONZE RESIDENCE - moderné bývanie v dvojdome s vlastnou záhradou, výstavba 01.06.2026

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 100 m²

Ponúkame na predaj bývanie v projekte BRONZE RESIDENCE: 4-izbovej samostatné jednotke v dvojdom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

269,000 € 2690 €/m²

NEO | Stavebné pozemky obklopené prírodou v tichej lokalite pri Trnave - Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Bronzová | 579 m²

Ponúkame na predaj skolaudované stavebné pozemky v novo vybudovanej rezidenčnej zóne v Bielom K

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

250 €/m2 250 €/m2

PNORF – 5i Rodinný dom | 255 m² | Garáž | Terasa s krbom | Záhrada 511 m² | Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Rybná | 255 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame výnimočnú príležitosť získať architektonicky

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

369,000 € 1447 €/m²

6-izbový rodinný dom v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²

Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TOP NA PREDAJ: praktická záhrada 245 m² s chatkou v srdci Kamenného Mlyna - Trnava(Biely Kostol)

Reality Biely Kostol

Záhrada | 245 m²

Sme AVILA – a už roky pomáhame ľuďom nájsť ich vysnívaný priestor na relax. Poďme sa pozrieť,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

55,000 € 224 €/m²

Exkluzívne iba u nás! 2-izbový byt s balkónom a garážou v obci Biely Kostol - investícia s nájomcom.

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Slnečná | 26.55 m²

Exkluzívne len v našej realitnej kancelárii! Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúben

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

174,990 € 6591 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom lukratívny byt v Bielom Kostole!

Reality Biely Kostol

Iný byt | Poľovnícka | 140 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny byt v obci Biely Kostol s rozlohou až 140 m2. Byt je robený ako

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Biely Kostol

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom!

Reality Biely Kostol

Kancelárie, administratívne priestory | Poľovnícka | 140 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o veľkosti 140 m2 nachádzajúci sa v Bielom Kostole. Prie

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Biely Kostol

1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zabehnutá reštaurácia v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Reštaurácia | Biely Kostol | 220 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu v obci Biely Kos

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Biely Kostol

355,000 € 1614 €/m²

4-izbová jednotka v dvojdome so záhradou a parkovaním

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 99.5 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú bytovú jednotku v dvojdome, situovanú v novovybudovanej lok

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

269,000 € 2704 €/m²

3-izbový byt v Bielom Kostole – ideálny na okamžité bývanie

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | . | 64 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenej obci Biely Kostol Ak hľadáte 3-izbový byt vhodný k

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

190,000 € 2969 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie