Ideálny stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 914 m²

V ponuke na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 914 m², ideálny pre výstavbu rodinného d

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

170,000 € 186 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj stavebný pozemok Nitra - Mlynárce.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 82 €/m²

Lukratívny pozemok s rozlohou 4213m2 na bytovú výstavbu v priamom centre mesta

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ďurková | 4,213 m²

VitoReality ponúka na predaj Lukratívny pozemok s rozlohou 4213m2 na bytovú výstavbu v priamom

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Stavebný pozemok - polyfunkcia - centrum mesta Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Investičná príležitosť - pozemok na bytovú výstavbu

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nábrežie Za Hydrocentrálou | 57,000 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu investičnú príležitosť - pozemok v katastrálnom území Mesta Nitra

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Investičné stavebné pozemky vo Vrábľoch, pri Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nitrianska | 650,000 m²

Ponúkam na predaj výnimočný developerský celok v meste Vráble, ktoré sa nachádza len 20 minút o

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

9 €/m2 9 €/m2

Slnečný pozemok v prírode, blízko riečky Malá Nitra, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Krškany | 1,000 m²

F005-14-ANVAa Predávame slnečný a rovinatý pozemok v lone prírody, Nitra Pozemok má rozlohu 1

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148,000 € 148 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Nitra ID 104786

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | KYNEK | 45,000 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

2,925,000 € 65 €/m²

Na PREDAJ pozemok 10 000m2 na polyfunkčnú a bytovú výstavbu - Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,000 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás pon

Publikované: 15.07.2020 Aktualizované: 07.08.2025
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj - stavebný pozemok 5273 m2 na Poľnej ulici, Nitra - Mlynárce

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,273 m²

Na predaj je stavebný pozemok v Nitre na Poľnej ulici. Pozemok: 5273 m2. Dĺžka - 150 m, šírka

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

150 €/m2 150 €/m2

POSLEDNÝ EXKLUZÍVNY POZEMOK POD NITRIANSKYM HRADOM 1,1 ha

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Parkové nábrežie | 11,000 m²

POSLEDNÝ EXKLUZÍVNY POZEMOK POD NITRIANSKYM HRADOM! PRIAMO PRI RIEKE – S PROJEKTOM A STAVEBNÝM

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Byty - schválená štúdia rekonštrukcie budovy Šurany-Dolný Oháj.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hornozoborská | 800 m²

Budova so štúdiou na rekonštrukciu. Ponúkame na predaj budovu – SYPKU v dobrom technicko

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

MACH reality predaj EXKLUZÍVNEHO pozemku určeného na výstavbu RD, alebo bytovú výstavbu v TOP lokalite Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Nitre na stavbu rodinných domov, alebo bytových do

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

273,000 € 105 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti Nitry - 600m2

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa v jedne

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

138,999 € 232 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok na bytovú výstavbu, Nitra, Wilsonovo nábrežie

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Wilsonovo Nábrežie | 884 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre na Wilsonovom nábreží. Na pozemk

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 233 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie