Záhrada | 572 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v
147,990 € 259 €/m²
3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený
279,999 € 4585 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²
Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-
361,800 € 2356 €/m²
Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²
Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného
34 €/m2 34 €/m2
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau | Alte Poststraße
Predstavujeme vám výnimočnú investičnú príležitosť priamo v historickom srdci mesta Hainburg an
470,000 € 890 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12
228,900 € 3689 €/m²
Rodinný dom | Hliníky | 112 m²
Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos
Info v RK
4 izbový byt | Štúrova | 105 m²
Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje mestský komfort s pocitom dovolenky? Ponúkame na prenájom prie
990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nejedlého | 52.5 m²
Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s podlahovou plochou 52,5 m2 situovaný na 5.p. bytového domu
224,950 € 4285 €/m²
2 izbový byt | 75 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v
445,000 € 3413 €/m²
4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²
445,000 € 3413 €/m²
3 izbový byt | Vršatecká | 72.62 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 3 izbový BYT s LOGGIOU o výmere
189,980 € 2616 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS
214,980 € 2905 €/m²
5 a viac izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²
445,000 € 3413 €/m²
Obchodné priestory | 155 m²
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu špičkové klima
2,557.5 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b
549,900 € 5138 €/m²
Garáž | Nad lúčkami | 12.54 m²
REWIN reality Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome na adrese Nad Lú
99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dopravná | 65.72 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po čerstvej a kvalitnej rekonštrukcii,
256,900 € 3909 €/m²
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte RE
114,980 € 2786 €/m²
2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere
135,788 € 2696 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá
429,980 € 2233 €/m²
1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO
114,980 € 2786 €/m²
3 izbový byt | Veľký Biel | 84.14 m²
REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 3,5 -izbový byt s terasou a balkónom v pokojnom
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.