VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDAJ, krásny rovinatý stavebný pozemok 997 m2, priamo v lese, Tomky

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 997 m²

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " V zastúpení

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,500 € 70 €/m²

Rodinný dom v malebnej dedinke Lopej - PREDAJ

Reality Podbrezová

Rodinný dom | - | 230 m²

V malebnej dedinke Lopej vo vyhľadávanej lokalite, v jej tichej časti na ulici Belohrad, stojí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podbrezová

240,000 € 1043 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom hoteli v meste Batumi, bazén na streche hotela

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom na streche a súkromnou pláž

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 3000 €/m²

Investícia alebo víkendový byt v srdci Horehronia

Reality Pohorelá

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vým

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

79,000 € 1317 €/m²

Na predaj dom len 130m od mora a pláže na ostrove Pag v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj bytový dom na ostrove Pag- Novalija. Má rozlohu 2

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

535,000 € 1978 €/m²

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Chorvátsko - Luxusná novostavba vily s bazénom a nerušeným výhľadom na more blízko pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNA VILA S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MORE A BAZÉNOM - PRIVLAKA, CHORVÁTSKO ☀️ PONUKA OD

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

950,000 € 3778 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Chorvátsko na predaj: Apartmán len 200 m od mora na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne bývanie alebo dovolenkovú nehnuteľnosť v blízkosti pláže? Nové Bývanie RK vám

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 3295 €/m²

Predaj - Vidiecky dom, Chalupa k.ú. Borský Svätý Jur, Tomky - EXPISreal

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Tomky | 60 m²

Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

99,000 € 1650 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

Štýlový priestor s atmosférou v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Obchodné priestory | Školská | 83 m²

V centre kúpeľného mesta Rajecké Teplice ponúkame na predaj jedinečný komerčný priestor o výmer

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Rajecké Teplice

188,614 € 2272 €/m²

🏡 2i tehlový byt priamo na Bulvári – TOP lokalita Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 56.4 m²

REZERVOVANÉ 🏡 2-izbový tehlový byt priamo na Bulvári – centrum Žiliny Ponúkame na predaj 2-izb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 3457 €/m²

Predáme pozemok v Rajeckých Tepliciach o výmere 778 m2

Reality Rajecké Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Zábrežná | 778 m²

Predáme stavebný pozemok pre stavbu rodinného rodinné domu v Rajeckých Tepliciach, na Zábrežnej

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

189,750 € 244 €/m²

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

Predáme priemyselný areál v Košickom kraji

Reality Spišská Nová Ves

Objekt pre obchod | Drevárska | 16,890 m²

Predáme priemyselný areál v Spišskej Novej Vsi. Ide o výrobné a skladové priestory využívané d

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

3,900,000 € 231 €/m²

Ponúkame pozemok o výmere 28.947 m2 v Bytči.

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | Na Sahare | 28,947 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov o celkovej výmere 28.947 m2

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

Cena dohodou

🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

105,000 € 955 €/m²

Pozemok na chatu s krásnymi výhľadmi – Zádubnie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Pod Adamovcom | 400 m²

Predstavujeme vám rekreačný stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou – 400 m² v krásnom prostre

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 163 €/m²

Predáme stavebný pozemok v obci Svederník o výmere 1205 m2

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

118,000 € 98 €/m²

Privátne Luxusné 4i domy s unikátnym výhľadom , Alekšince

Reality Alekšince

Rodinný dom | Gecov | 98 m²

Moderné rodinné domy v tichej slepej ulici – Alekšince, ulica Gecovského Exkluzívny projekt mo

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Alekšince

245,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8505)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23098)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie