Rodinný dom v obci Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Topoľčianky | 106 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj (malebnom prírodnom prostredí horného Požitavia na úpätí p

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľčianky

139,500 € 1316 €/m²

Pozemok 2421 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 2,421 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozemok

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

180,000 € 74 €/m²

Na predaj nová betónová garáž spolu s pozemkom v Bratislave

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | - | 18 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj úplne novú, modernú, odolnú, betónovú garáž,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

29,900 € 1661 €/m²

Novostavba: Zariadený 3-izbový byt s balkónom + parkovacie státie v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Karola Duchoňa | 66.5 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

173,900 € 2615 €/m²

Pekný pozemok pri lese 1609 m2 - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitrianske Hrnčiarovce | 1,609 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok sa nachádza v zahra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 93 €/m²

Ponuka výstavby samostatného 4i rodinného domu, holodom / štandard

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Hlavná | 134 m²

Ponuka výstavby rodinného domu vrátane projektovej dokumentácie a vybavenia stavebného povoleni

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

150,000 € 1119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok na úpätí Malých Karpát, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 787 m²

Na predaj slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu, všetky inžinierske siete na pozemku, Mar

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

322,670 € 410 €/m²

REZEROVANÉ - 3 izbový byt Predaj Košice III Furča Charkovská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 67 m²

3 izbový Predaj Košice III Furča Charkovská rekonštrukcia loggia Ponúkame na predaj 3 izbový b

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

197,700 € 2951 €/m²

Novostavba dom s bazénom a výhľadom na more Chorvátsko - Vrsi

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bazénom vo Vrsi v Chorvátsku. Na pr

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3173 €/m²

BISKUPICE- Zabehnuté pohostinstvo a byt so samostatným vchodom / pozemok 822 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Objekt pre obchod | - | 163 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý polyfunkčný objekt pozostávajúci zo zabehnutého hostinca a 3 i

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / SEVER / rekonštrukcia

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1539 €/m²

BREZOLUPY - starší rodinný dom / pozemok 408 m2

Reality Brezolupy

Rodinný dom | - | 120 m²

Na predaj ponúkame starší rodinný dom v obci Brezolupy, postavený bol v roku 1964, nachádzajúci

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezolupy

42,000 € 350 €/m²

NA PREDAJ - Chatka s pekným výhľadom na Šianci

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 16 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj chatku na Šianci s výhľadom na Hlohovec a okolie. Vý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

22,500 € 1406 €/m²

Záhrada 12 árov - Párovsk Háje - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | - | 1,176 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestrannú záhradu v meste Nitra, časť Párovské Háje. Záh

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

48,000 € 41 €/m²

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4596 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom, obec Poráč, okres Spišská Nová Ves

Reality Poráč

Rodinný dom | - | 281.21 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ktorého časť je zapísaná do zoznamu kultúrnych pamia

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poráč

180,000 € 640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov

Reality Kráľovce-Krnišov

Rodinný dom | Kráľovce | 100 m²

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov Ponúkame na pred

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľovce-Krnišov

58,000 € 580 €/m²

Baťovský dom pod vysokými Tatrami

Reality Svit

Rodinný dom | Sladkovičová | 100 m²

Centrum Real a Peter Tengy ponúkajú na predaj jedinečný "baťovský" rodinný dom s nezameniteľným

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu Bratislava III - Nové Mesto, Trnavská cesta, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bratislave m.č. Nové Mesto- Trnavská ulica virtuálna prehli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3749 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 1103m2 na komerčné využitie ✳️ SVOSNOSŤ > Podunajské Biskupice ✳️

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350 €/m2 350 €/m2

Pozemok s pôvodnými rodinnými domami v centre Vajnôr

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,310 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre Vajnôr o celkovej výmere 1.310 m2 na Ro

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

470,000 € 359 €/m²

Predaj parkovacieho státia Záhorska Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Bratislavská | 13 m²

PLATINUM REAL sro exkluzívne ponúka na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie státie v Záhorskej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

15,000 € 1154 €/m²

Super Investícia - 2 izbový byt v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Mostu pri Brati

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

178,999 € 3377 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23097)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie